La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2175 Culés

60

I znowu 8 gwiazdek sie ciśnie na usta. Myśleliście, że pozwolą o podwyżkach prądu, gazu mówić? Po co? Cyk lex tvn odkurzone i jazda. Elektorat będzie z gilami po pas siedział w zimnym mieszkaniu bez prądu, ale ważne, że Żyd z Ameryki nie będzie prał mózgów z telewizorni tym co jeszcze prąd mają.

7

@arasz1819 No właśnie nie wiem, czy jak w pupkę zacznie być zimno, to się ludzie nie wkurzą i wyrażą swoje oburzenie. ;)

36

@Ojciec5tkidzieci Zapomnij ten naród jest za głupi

8

@arasz1819 Co Ty tam wiesz, ważne, że jest 500+ i 13/14, reszta to tam uj

0

@arasz1819 Ludzie którzy głosują na PiS to w dużej mierze starsi ludzie. Dla nich czas w którym była jedna partia, jedna telewizja, a życie było sterowane przez ludzi z góry to wspomnienie pięknych czasów młodości. Dokładając cegiełki do powrotu monopolu na scenie politycznej, ta geruzja wygania z kraju młodych ludzi. A potem są narzekania na niskie emerytury. Jak mają byc wyższe, skoro młodym zabiera się godne warunki do życia?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?