- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1423 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
127
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
11
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1423 Culés
25
Kluczowa wypowiedź konferencji W.Kraski
Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska przypomniał, że paszporty covidowe są ważne przez rok od drugiej dawki szczepionki.
Jeśli ktoś nie przyjmie dawki przypominającej, straci paszport covidowy
Pamiętacie zapowiedzi, że ten paszport to tylko, by ułatwić podróże? Za parę chwil bez tego paszportu nie zrobicie zupełnie nic... Normalność raczej zamordyzm i totalitaryzm.
Pętla na szyi społeczeństwa się zaciska. Kiedyś prawa dziś już tylko subskrypcja na rok, ale termin ważności będzie stopniowo skracany. Śpijcie dalej:)
@Kgorecki2500 @tomek8756
1
@Barca1992 Przecież to dla naszego dobra..
Brak słów a inni jeszcze te decyzje usprawiedliwiają.
0
@Barca1992 to jak ktoś przyjął JJ w tym roku to ważny jest rok czy traci swoja moc paszporcik 1 stycznia 2022 ?
0
@Barca1992 Ale jak sie przyjmie trzecia dawkę nawet pół roku po wygasnieciu paszportu, to sie odnowi automatycznie na rok? :P Czy wszystko psu w zadek? :P
0
@derlysy1979 rok, od przyjęcia drugiej dawki
Czyli jak przyjąłeś 20 mają 2021, to masz paszport ważny do 20 mają 2022, chyba że weźmiesz 3 dawkę, to dłużej
0
@mrboom JJ jest jednodawkowy dlatego tak dopytuje :D
0
@derlysy1979 ok ;)
Ale też jakoś pewnie nie na stałe, tylko trzeba będzie coś brać znowu?
1
@derlysy1979 ostatnio dzwoniłem na infolinię to powiedziała mi pani ze tez normalnie rok od 1szej dawki
0
@Barca1992 a gdzie się wybierzesz by dokończyć resztkę marnego żywota? Może Alaska? Xd
1
@Barca1992 Niby ostatnia prosta a ma tyle zakrętów...:)
Ciekawe co będzie się działo w lato 2022 jak certyfikaty covdiowe większości osób już wygasną i nie będą mogli wyjechać za granicę