La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1732 Culés

108

Dzisiaj w nocy zmarła moja Babcia. Miała 95 lat.

Jestem za stary, żeby płakać (pewnie dopiero na pogrzebie zacznę ryczeć),
ale jest mi w *** smutno i czuję się nieswojo.

Między trzecim, a ósmym rokiem życia Babcia praktycznie mnie wychowywała, ponieważ rodzice bardzo dużo wtedy pracowali. Babcia przychodziła do nas codziennie i siedziała ze mną od rana do wieczora.

A jeszcze wczoraj wieczorem myślałem o tym, żeby ją odwiedzić na dniach.
Ja pi****le.

Z jednej strony wiedziałem, że ten dzień w końcu nadejdzie i byłem w pewien sposób na to "przygotowany" mentalnie. Z drugiej strony jednak to boli jak cholera, bo to zawsze jest takie niespodziewane.

Moi rodzice mają aktualnie 62 lata (tata) oraz 61 lat (mama). Zamierzam cieszyć się każdym dniem spędzonym z nimi.

Musiałem się wygadać.

2

@HarveySpecter Trzymaj się! Ja bardzo żałuję że nie było dane poznać mi mojego dziadka, ponieważ miałem 2 lata jak zmarł :(

2

@HarveySpecter głowa do góry... moja babcia dożyła 98, zawsze tak jest że człowiek pluje sobie w brodę po fakcie...a płakać nic złego. Pozdrawiam:-)

1

@Preteee Swojego dziadka pamiętam jak przez mgłę. Zmarł jak miałem 8 lat.

Dziadków od strony mamy nie pamiętam, ponieważ miałem 3 lata jak zmarli.
Dziadek na jesień, a Babcia na wiosnę. Co ciekawe zmarli tego samego dnia, w równym odstępie sześciu miesięcy.

1

@Kamyk37 Tak wiem. Twoja Babcia również pięknego wieku dożyła. Pozdrawiam

0

@HarveySpecter moja prababcia dożyła 88 i było to też ciężkie dla mnie bo długo cierpiała przed samą śmiercią także rozumiem ból, trzymaj się mocno i nie smuć bo po drugiej stronie jest dobrze tak myślę :)

0

@FCBMati10 Dziękuję

2

@HarveySpecter Dzień przed świętem zmarłych tego roku moja babcia również odeszła. Był to dla mnie straszny szok. Pamiętam, że w dzień kiedy zabrała ją z domu karetka ja byłem biegać rano i podczas biegania świadomość podsuwała mi ciągle 'idz po bieganiu do babci na kawę'. Wróciłem do domu, brałem prysznic żeby do niej wyjść i dostałem telefon od ciotki, że zabrano ja do szpitala. Miałem o tyle szczęście, że zdążyłem się z nią pożegnać, przytulić jak jechała drugi raz do szpitala i porozmawiać tak jak robiłem to przez kilka lat swojego życia. Od momentu, gdy zabrano ją do szpitala żyła jeszcze 5 tygodni. Strasznie szybko odeszła, ale wiem, że jest teraz w lepszym miejscu i przede wszystkim ze swoim mężem a moim dziadkiem. Głowa do góry. Wiem, że jest ciężko i przykro, ale taka niestety jest kolej rzeczy.

2

@HarveySpecter Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim. Mi w zeszłym roku zmarł dziadek - facet, dla którego nie było rzeczy niemożliwych, który miał wiele pasji. Teraz kiedy minął ból i żałoba, moje wspomnienia o Nim budzą we mnie radość i wiem, że wiele mnie nauczył i ile mu zawdzięczam.

1

@HarveySpecter dokładnie, spędzajcie jak najwięcej czasu z rodzicami jak możecie. Bo kiedyś może ich po prostu zabraknąć ... Kiedyś jakoś nie zwracałem na to uwagi ale teraz jak jest możliwość ciągle chce z nimi przebywać.

1

@HarveySpecter najszczersze wyrazy kondolencji, piękny wiek babci, wiadomo smutek w sercu i w myślach ale ważne że pamiętasz o babci w pozytywach, ja z moją mam tak samo (82 lata), życzę jej długiego życia ale przy stanie zdrowia chyba jestem gotowy (?) że może jej braknąć któregoś dnia...
Babcia na pewno zawsze była z Ciebie dumna

1

@chojecky Dziękuję. Życzę dużo zdrowia dla Babci

« Powrót do wszystkich komentarzy