- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1792 Culés
Gorące dyskusje
Batys
1
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
59 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
michaleu
4
Vice City też było moim pierwszym GTA :') https://twitter.com/i/status/2069385649678151701
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1792 Culés
3
Szykuje nam się wielki import Amigosów? Ostatnio przed Klasykiem był wywiad z Jeffrenem. Mam nadzieję, że Xavi nie oglądał :]
0
@arasz1819 A tak serio to uważasz że 30letni Thiago by nam się przydał?
Bo ja uważam że tak. Skoro Koeman chciał De Jonga i go dostał.
To Xavi też powinien mieć możliwość dostania zawodnika którego chce.
Mamy sporo młodzieży w środku pola. Ale przydałby się ktoś doświadczony , potrafiący łączyć linię ze sobą i grać między formacjami.
No i podobno mamy budżet na pozimie 10mln , więc poszaleć nie można. A LFC raczej z wypożyczenie Thiago problemów robić nie powinno...
4
@PatrykBarca tu nie chodzi o to żeby się przerzucać co miał Koeman itp. To już historia. A czy Thiago by się przydał? Może i tak, ale zdrowy. Z tego co pamiętam to dosyć często pauzował w karierze. A kolejnego wiecznie na L4 to nawet za darmo nie potrzebujemy.
1
@arasz1819 Jeszcze Bracia Dos Santos niech wrócą i Rafa Marquez, oraz Reiziger na PO :D
0
@arasz1819 Ja też nie zamierzam się przerzucać. Ale Każdy manager powinien dostać coś czego wymaga jeżeli jest szansa. Bo to on będzie z tego rozliczany i wie czego potrzebuje. Thiago faktycznie pauzował dużo. Zdrowy jednak by się przydał. A z L4 to u nas już jest problem. Może gdy zmodyfikujemy sztab medyczny to będzie inaczej.....
0
@PatrykBarca Ja już się nastawiłem na nową Barcelonę. Tym bardziej po odejściu Messiego. I zdaję sobie sprawę, że samymi młodzikami wygrywać się obecnie nie da, ale polityka ściągania dawnych gwiazd do mnie nie przemawia. Oczywiście Xavi dostanie co chce (na tyle ile nas stać), bo to on będzie rozliczany. I mam nadzieję, że to wszystko wypali, ale swoje obawy mam.
0
@arasz1819 Tez mam obawy. Ale Thiago to zadna nasza dawna gwiazda . I ja tez jestem za odmładzaniem kadry . Oczywiscie to sie juz stało i teraz trzeba do tego dołączyć kilka starszych aby kadra byla odpowiednio zbilansowana.
0
@PatrykBarca Ja bym Thiago gwiazdą Barcelony nie nazwał. Ja Daniemu oczywiście będę kibicował ale tak jak @arasz1819 nastawiałem się na nową Barcelonę i byłem gotowy czekać te 3-4 lata, a tak to widzę trochę nepotyzm i sentymentalizm.
0
@Gall No to właśnie napisałem że żadna nasza była gwiazdą nie jest. Ale 30 latek to nie emeryt. Jeżeli byłby zdrowy i w naszym zasięgu finansowym czyli za grosze. To w sumie czemu nie? No niż na budować coś 3-4 lata. Ale Laporta tyle nie ma, i Xavi pewnie też nie.
0
@PatrykBarca A rzeczywiści jakieś omamy miałem przepraszam.