La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2622 Culés

2

Nie wiem czy Was to interesuje, ale Elex II ma datę premiery. Jest to Marzec 2022. Ja zagrywałem się w jedynkę i mimo, że gra była poniekąd srednia i miała najbardziej drewniane filmiki na świecie i nie ma podjazdu do tego co się dziś produkuje, to czuć było klimat Piranha Bytes, a ja takie gry uwielbiam i mam do nich duży sentyment.


"Jak dobrym Gothiciem jest Elex?"

https://planetagracza.pl/elex-ii-z-oficjalna-data-premiery-i-edycja-kolekcjonerska/




@clyde @macio_944 @Ghotti

1

@koksik2700 szczerze mówiąc nigdy nie grałam w Elexa, za to Gothica kocham. :D w sumie skończyłam FC6 na Mass Effect nie ma żadnej promocji (tak, @IronSanHybrid zdecydowałam się :D) więc może wjedzie ten Elex. ^^

0

@clyde No to miło mi to czytać i czekam na wrażenia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?