La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1351 Culés

2

Ahh kiedyś to wyjście z grupy w LM mogliśmy odhaczyć odrazu, ewentualnym podknięciem było wyjście z 2 miejsca. Teraz liczymy na przegrane czy remisy innych drużyn a my każdy mecz gramy o wszystko żeby w ogóle wyjść z grupy. Szkoda że te czasy się już skończyły ale mam nadzieję że za kilka lat wrócimy znów to czołówki Europejskiego footballu.

2

@Jakchcesz trzeba mieć nadzieję... Natomiast mogą się mocno pomylić ci co liczą, że przyjście Xaviego spowoduje natychmiastowe efekty w postaci wygrywania wszystkiego. Proces odbudowy potrwa lata, ważne żeby nim prawidłowo pokierować.

0

@Jakchcesz A to nie wystarczy wygrać tylko z Benficą?

1

@Zoker no, wystarczy tylko wygrać z Benficą albo Bayernem. Wystarczy tylko wygrywać mecze, przecież to żadne wyzwanie dla obecnej Barcelony ;p

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?