La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1062 Culés

20

''Można byłoby przebrać się za polityka-socjalistę, ruszyć w miasto, aby ZABRAĆ cukierki dzieciom chodzącym po domach i rozdać je tym, którym nie chciało się ruszyć z domów ich czterech liter...''

A mówią, że idealny strój nie istnieje.

0

@koksik2700 widzę jeden problem. Gdy tak zrobimy, to nauczymy te dzieci co nic nie robiły, że nagroda przychodzi bez wysiłku i bez pracy.
Nie jest to zatem idealny strój :)

0

@michal26 a teraz tak nie jest ze pewna grupa społeczna nauczyła się już że pieniądze i tak im dadzą? Bo według mnie zbyt dużo osób na ten socjal czeka, są osoby którym na prawdę się to należy ale większoś z tych co dostaje powinna wziąć się po prostu do roboty

0

@Xxxbarca4ever oczywiście, że tak jest. Mówię tylko, że takie rozwiązanie byłoby idealne, gdyby zabierano zwolennikom socjalu a oddawano przeciwnikom, którzy i tak wiedzą, że socjal to głupota.
Tak wiem...analizuje do przesady zwykły żart :D

1

@michal26 no niestety, boli to że ci co się im nie należy biorą albo chcą brać a ci co im się należy wstydzą się iść po pomoc lub szukają alternatyw. Niestety w takich czasach żyjemy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?