- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1906 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
82 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1906 Culés
2
Przypominam materiał wiadomości z 2015 roku na temat Wiedźmina. Duma po dziś dzień. Ta gra zmieniła całe moje postrzeganie rynku, a potem zrobił to w takim stopniu tylko Red Dead II. Ja sam kupiłem ps4 dla tej gry. I to jedna z trzech gier, które kupiłem na premierę.
1
@koksik2700 To jeszcze wtedy, kiedy Wiadomości były w miarę normalne. Łezka się w oku kręci. Ja natomiast dodam materiał z polsatowskich Wydarzeń :)
1
@macio_944 O to, to też znam. Ahh. trochę lat już minęło. :D
Ale poniekąd Techland jest również bardzo dobrym studiem. :)
Ps. Kocham te figurkę. Dumne miejsce w moim domu. :)
1
@koksik2700 no i znów mam ochotę przejść tę grę. XD
1
@clyde Mnie cały czas kusi...ale już poczekam na ten pieprzony patch na ps5. :D
1
@koksik2700 Zdecydowanie. Mocno trzymam kciuki za Dying Light 2.
1
@clyde Daj Geraltowi odpocząć w końcu, a nie tylko w kółko zlecenia i uganianie się za kobitami :P
1
@clyde Ja mam tak z Days gone i Spidermanem.Przeszedlem je juz 2 razy i mam ochote po raz 3.
0
@lukaszbarca15 To i tak słabo, ja w Wieśka mam 458h rozegranych. :D A przeszedłem parę razy już. :D Mógłbym grać i grać. :D Jednak Days Godne jest fajną grą, ale nigdy bym jej nie porównał to Wieśka, mimo, że mam platynke.
1
@Mario96w Geralt odpoczywa w Krwi i Winie. :D
1
@macio_944 Czuję, że osiągnie sukces. Dobrze, że nie wydają na hura, jak CDP Cyberpunka. :) tylko przesuneli premierę.
0
@koksik2700 Nie gustuje w grach typu Wiedzmin czy Gothic.
0
@lukaszbarca15 A dla mnie to własnie najlepsze co mogą dać gry. Świetną fabułę, gameplay i czasu które lubię czyt. średniowiecze czy fantasy w tym okresie.
0
@koksik2700 Sa gusta i gusciki ;).Ja uwielbiam czasy apokalipsy np zombie i gry typu Days gone,The last of us czy The walking dead oraz gry typu marvel czy dc jak Spiderman.
0
@lukaszbarca15 A grałeś w Dying Light? Naszą Polską produkcję? Świetna.
0
@koksik2700 Wlasnie nie ale mam zamiar nadrobic niedlugo a pozniej moze i dying light 2 ograc.