La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1398 Culés

1

Robert moim zdaniem znowu pokazał, jaki jest bezczelny, klamliwy, nie sportowy, nie fair. Jak można się cieszyć z gola strzelonego ręką? To się od razu mówi sędziemu, panie sędzio, ręka, wolny, przepraszam,..., a nie robi się cieszynkę i udaje głupka.

7

@Woland10 Ty nigdy nie przeprosiłeś za żaden z tych steków bzdur, które tu regularnie prezentujesz. Uznaję, że jesteście sobie równi z lekkim wskazaniem na Ciebie, jako zwycięzcę rankingu "bezczelnych, kłamliwych (...)" i tak dalej.

0

@Woland10 dokładnie tak. Jeszcze odszkodowanie powinien wypłacić zdrajca narodu

1

@Dari0G jeśli skłamałem, napisz - gdzie. A jeśli nie, to czemu mnie atakujesz?

2

@Woland10 Pisz swoje, nie zwracaj uwagi na innych.

1

@Woland10 Dobra, ale możesz już wracać do swojej jaskini.

0

@Woland10 Czyli jedynie do tego masz zastrzeżenia? Reszta się zgadza prowokatorze? W takim razie dziękuję.

1

@Woland10 A jak Messi kiedyś strzelił gola reka niczym Maradona to też tak pisałeś? Tylko tam ten gol akurat był uznany i cała strona fcbarca.com piala z zachwytu ze Leo zrobił to samo co kiedyś Maradona :)

0

@krajana to jest ta LRowa hipokryzja właśnie. Ej ej ale to była ręka Boga buahahhaha xD

« Powrót do wszystkich komentarzy