La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1231 Culés

1

OFICJALNIE: Skoki narciarskie znikają z TVP.

Od nowego sezonu zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich dostępne będą na TVNie, Eurosporcie oraz w aplikacji player.pl. Jedynie zawody w Polsce(Wisła i Zakopane) i MŚ w lotach będą dostępne w Telewizji Polskiej.

1

@Homeopata8989 szkoda :(

0

@Homeopata8989 Ale że jak? bez Babiarza?

0

@Homeopata8989 nie będzie juz Babiarza :(

24

@Homeopata8989 skoki na TVNie to będzie coś na co chyba nikt nie jest gotowy xD

1

@Homeopata8989 czy TVN na swoim głównym kanale bądź TVN7 transmitowało jakieś sportowe wydarzenia? Nie licząc jakichś amatorskich meczów tvnu z kimś tam

2

@DaPidejpi Nie wiem czy nie było Świątek w Roland.

0

@Homeopata8989 To jest naprawde kiepska wiadomosc. Wylaczajac Babiarza, komentarz w TVP zawsze stal na bardzo wysokim poziomie. Dziwna i niezrozumiala decyzja.

1

@JimMorrisonFCB Jestem ciekaw jak ta zmiana wpłynie na oglądalność. Z roku na rok średnia liczba widzów spadała, a teraz po tak drastycznej zmianie to już może być fatalnie.

0

@Homeopata8989 Jak będą słabo skakać to w ogóle będzie dramat. Dobrze że mam Eurosport.

2

@Rothan1 a No możliwe, ze tenis jeszcze transmitowali. Dziwne będą skoki na TVN tak czy siak

1

@baartekk97 A TVN i Eurosport to nie jest jedna grupa? I tu i tu będzie ten sam komentarz coś a'la TVP Sport i TVP1? Możliwe, że coś pomyliłem oczywiście ;)

1

@DaPidejpi @Rothan1 tak półfiinał i finał Igi na RG 2020 był na głównym :P

1

@Rothan1 Eurosport należy do grupy Discovery i TVN należy do grupy Discovery, więc pewnie będzie ten sam komentarz. Ale na TVN pewnie będą reklamy po każdym skoku :)

0

@DaPidejpi Kiedyś boks transmitowali.

0

@Homeopata8989 Idealne miejsce na ten sport. Między jakimiś serialami dla Grażyn

« Powrót do wszystkich komentarzy