La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

3

Bardzo przyjemny mecz. Fajnie, że Luuk strzelił, Memphis, asystował Dest. Mam nadzieję, że po przerwie nie będzie oszczędzania się, bo przeciwnik gra tak, ze można się przełamać. Przydałaby się żeby Cou zrobił jakies liczby i żeby zagrać na 0 z tyłu. No i koncentracja do końca, bo 2:0 to wynik tylko z pozoru bezpieczny.

konto usunięte

0

@arasz1819 na ławce w końcu zasiada ktoś z pomysłem. Szkoda, ze tylko na dwa mecze

0

@DaPidejpi piszesz to serio?

konto usunięte

0

@arasz1819 pisze to serio

0

@DaPidejpi to fajnie. Myślisz, że Alfred podjął jakakolwiek decyzję sam? :]

1

@arasz1819 tyle wpisów o Schreuderze ze o ile na początku myślałem ze to same trolle to teraz zaczynam się poważnie zastawiać czy oni serio tak myśla, że Koeman nie może się kompletnie komunikować ze sztabem i to Alfred podejmuje wszystkie decyzje :-D jeśli tak jest naprawdę to jestem szczerze załamany xD

1

@ViscaelBarca2007 dramat, tacy ludzie zabierają głos w każdej sprawie:]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?