- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1050 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1050 Culés
7
Zastanawialiście się dlaczego tak jest, że człowiek niby rodzi się z natury dobry, a w internecie jest więcej hejtu niż pozytywów i ogólnie krytyka nawet bezpodstawna dobrze się 'sprzedaje'? Chłop wrzucił na grupie siłkowej swoje zdjęcie (fakt wygląda kiepsko) i pyta czy robić dalej masę czy na redukcję wlecieć. I oczywiście same komentarze "Najpierw to może zapisz się na siłownię", "a to ty w ogóle ćwiczysz". Zamiast kulturalnie zwrócić mu uwagę i jakoś go naprowadzić. Ja rozumiem jeszcze krytyka jakiegoś zjawiska czy osoby, która nie jest obecna w takiej dyskusji bezpośrednio (np. krytyka Koemana na LR czego nigdy rudy nie przeczyta) , ale straszne jest takie złomowanie, gdy przedmiotem dyskusji jest osoba w danej dyskusji obecna. Nie wiem mam wrażenie, że strasznie przesunęła się granica między czymś co jest obraźliwe, a nie jest. I to nie w tą stronę co powinno. Straszliwa w internecie jest to jaką oferuje on bezkarność. Czasem serio można komuś mocno psyche zniszczyć nawet takimi na pozór niewinnymi komentarzami. Nie wiem naszła mnie taka refleksja po prostu. Czasem fajnie byłoby po prostu być milszym dla innych.
4
@masq Ludzie w internecie takimi komentarzami podbudowują swoje ego. Dziękuję.
4
@masq Ja się zastanawiam dlaczego romantyczny Ronaldo nie zainspirował dzisiaj swoich kolegów z drużyny.
2
@masq Odkąd ludzie +40 opanowali internet, miejsce to stało się miejscem dużo gorszym. Plus oczywiście ludzie z przerośniętym ego, napinacze i patologia
3
@MaTt_BarcaFan Też się nad tym zastanawiam, cały dzień chodzi mi ten temat po głowie. Jestem zawiedziony postawą Cristiano Ronaldo.
4
@barcelonaLM Nie rozumiem dlaczego piłkarz z tak idealną karierą, któremu nigdy nie zależało na wysokim kontrakcie nie natchnął dzisiaj swojej drużyny.
2
@masq czy ty czasem nie pisales eseju jak to messi nie kocha argentyny co jest po prostu zwyklym hejtem ? Hipokryzja to zla rzecz.
0
@amanter ok czyli czytanie ze zrozumieniem nie funkcjonuje u Ciebie:
"Ja rozumiem jeszcze krytyka jakiegoś zjawiska czy osoby, która nie jest obecna w takiej dyskusji bezpośrednio (np. krytyka Koemana na LR czego nigdy rudy nie przeczyta) , ale straszne jest takie złomowanie, gdy przedmiotem dyskusji jest osoba w danej dyskusji obecna."
0
@masq Nie będę kłamać, potrafię być wredną osobą, ale nigdy w życiu nie zdarzyło mi się napisać takiego komentarza pod niczyim zdjęciem, filmikiem, czymkolwiek. Ludzie piszący w ten sposób podbudowują swoje ego, być może czują się lepsi, gdy napiszą swoje złośliwości. Wydaje mi się też, że największy wpływ na nas i takie zachowania ma nasze codzienne otoczenie, chcąc nie chcąc jak ktoś jest dla nas niemiły to z reguły my odpowiadamy tym samym, taki odruch ochronny.
0
@Worny no tak, ale ten facet nie był dla nikogo niemiły. Wrzucił swoje zdjęcie i zadał pytanie.
1
@masq Ja się zastanawiam czy aby na pewno człowiek się rodzi dobry. Natomiast problemem tego typu jest to że przez internet większość czuje się nietykalna.
0
@masq On wrzucił i zapewne stado niedowartościowanych osób się rzuciło, żeby mu pocisnąć. Być może sami mają kompleksy i chcą je zaleczyć wyzłośliwiając się pod zdjęciem jakiegoś randoma w internecie. Niestety z z reguły z wiekiem ludzie są jedynie coraz złośliwsi.
0
@Worny a to ja mam akurat odwrotnie.