- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1275 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
9
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1275 Culés
11
Irytujące jest to ciągłe kwestionowanie umiejętności Messiego i stawianie ponad nim Lewego i Ronaldo w sytuacji,gdy Messi swoją wyższość nad nimi w 90 proc. piłkarskich elementów udowodnił dawno i udowadnia ciągle nawet w przeciętnych meczach.
Ale jest coś w tym, że PSG nawet bez Messiego miało taki skład,że mogło walczyć spokojnie o Ligę Mistrzów. Przyjście Messiego powinno ich teoretycznie wzmocnić, ale rzeczywiście trzeba by umieć te wszystkie gwiazdy poustawiać- również na poziomie ambicjonalnym. Nie wiem,czy to się uda z tym trenerem. Może zdjęcie Messiego dzisiaj to była jakas próba w tym kierunku?
5
@Przemek2323 Ciebie to dziwi?
Przykład z tego weekendu...
Ronaldo strzelił na pustą...hejt, bo "na pustaka"!
Lewy strzelił prawie z linii bramkowej..."Wooow! Lewy znowu gol! ZP w tym roku!"
I z Messim jest podobnie.
4
@Przemek2323 niby tak a przegrali lige. Nie wiem.czy pochettino to wlasciwa osoba
0
@Przemek2323 mieli pake na LM, ale Messi to wartość dodatnia i w każdym zespole by tak było. W tamtym sezonie przegrali ligę przez to ze maja słabego trenera. Ich problemem jest Maurycy. Jakby tam był Pep, Klopp, albo nadal Tuchel to ich gra by inaczej wygladala, a tak to tam czegoś brakuje
1
@Przemek2323 No to nie zawsze jest takie proste, koronny przykład Francja na papierze sie wzmocniła bo wymieniła Giru na Benzeme a na murawie wyglądało to komicznie.
@DaPidejpi Dodana ale sporo trzeba przestawić pod niego a to wymaga czasu i zmiany podejścia co niektórych.