- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1150 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1150 Culés
4
Brawo Polacy. Dziękuję za te emocje, za walkę, za włożone serca.
To jest to, czego oczekuje od reprezentantów naszego kraju.
Brązowy medal - niedosyt, że nie złoty, ale i tak mega radość! Są wielcy i nikt im tego nie zabierze. To, co TERAZ jest w Katowickim Spodku to właśnie pokazuje jak wielcy są i jak bardzo potrafimy ich docenić :)
2
@michal26 mamy brąz o czym wiele reprezentacji może tylko pomarzyć a i tak czujemy niedosyt fajnie że doczekaliśmy takich czasów że medal już nie zadowala a jedynie złoto
0
@Xxxbarca4ever Bo jak się ma taką pakę, która może pokonać każdego, to brązowy medal jest dla nas jak wicemistrzostwo Francji dla PSG.
0
@Pawlak1992 ale ta super kadra nie przyszła sama z siebie to są lata dobrego szkolenia i sukces polskich klubów ze wychowały takich zawodników
0
@Pawlak1992 no wiesz. Brazylia, Francja, Rosja, USA też ma taką ekipę. Na tym poziomie decydują detale.
0
@Xxxbarca4ever Wiem o tym, ale oni prezentują tak wysoki poziom, że mają predyspozycje do złota w każdym turnieju, a skoro zdobyli brąz, to choć bym chciał, to nie potrafię się z tego cieszyć.
To tak jak z Barceloną w poprzednim sezonie, gdzie po zdobyciu samego Pucharu Króla sezon uznano za rozczarowujący. Tak tutaj po zdobyciu srebra w Lidze Narodów, brązu w Mistrzostwach Europy czuję rozczarowanie, bo graliśmy wspaniale i w każdym z tych turniejów, łącznie z Igrzyskami mogliśmy spokojnie zdobyć złoto.
0
@Pawlak1992 a trzeba się cieszyć z każdego medalu zobacz na piłkarzy ręcznych kiedyś tłuste lata się skończą
0
@Xxxbarca4ever Jeśli chodzi o siatkówkę, to jestem spokojny. Odejdą starzy, przyjdą nowi. Przecież w 2006 roku, gdy zdobyliśmy Wicemistrzostwo Świata, grał zupełnie inny skład niż teraz. Też można się było zastanawiać co będzie jak odejdą Wlazły, Winiarski, Zagumny. I co było? Przyszli nowi i dalej utrzymujemy poziom światowej czołówki. Nie dawno wygraliśmy MŚ U-19, co daje nadzieję na kolejne lata sukcesów po odejściu Kurka, Kubiaka i innych starszych, którzy tworzą trzon drużyny.
0
@Pawlak1992 nie mówię że nie będziemy wygrywać bo na to nie pozwoli nas system szkolenia i to co osiągnęliśmy w pracy z młodzieżą ale takie pokolenie przywożące medal po medalu nie trwa wiecznie zobacz Brazylia