- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1739 Culés
Gorące dyskusje
Comentateiro
16
Nie wiem jak to się ułoży w realu, ale w laboratorium, gdzie nie testuje się na mnie i żywym... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Karol145
1
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
51 odpowiedzi
lajcior
7
tesciowa dzisiaj robi mielonidasy na obiad i okej.
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1739 Culés
1
Kto według was byl zawodnikiem meczu z Bayernem i dlaczego?
0
@Arnold1234 Lewandowski, ponieważ zdobył najwięcej bramek :)
6
@Arnold1234 u nas Araujo, większość meczu jako jedyny wypełniał luki w obronie i miał większość ważnych interwencji w defensywie. Poza tym, było kilka takich obrazków, że robił te kilka kroków do przodu, szukał jakiegoś podania do przodu, tylko nie miał do kogo. Jak dla mnie, jedyny gość za którego nie trzeba się było po meczu wstydzić, nawet pomimo jakichś tam błędów.
0
@Arnold1234 Luuk de Jong za debiut
0
@Arnold1234
Moim zdaniem Araujo, po nim jedynym było widać zaangażowanie i poświęcenie.
0
@Arnold1234 Chyba nie trudno z naszych wytypowac Araujo, bo w sumie jako jedyny sie wyroznial. Aczkolwiek mial duzo szczescia ze tam nie zrobil karnego, bo pchniecie bylo wyrazne i wg mnie to byl karny.
0
@geass nawet Lewandowski po meczu przyznał, że nie było mowy o karnym, pchniecie było bardzo lekkie, a Robert stracił równowagę
0
@Arnold1234 Luuk ,,wagon z węglem,, DeJong za sabotaż
0
@CZAJUN_119 co z tego że Robert tak mówił, nie jeden sędzia na varze wróciłby do tego (PS: ta sytuacja miała miejsce przed polem karnym)