La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1628 Culés

0

Wszyscy pytają kto za Kumana... Odpowiem...
były trener Barcy B Pigmenta- nic nie stracimy a wiele możemy zyskać...
Tylko czy On się by na takie coś zgodził...
Na młodych też będzie stawiał a przynajmniej fajnie się ich grę oglądało!

0

@dux Na pewno tu wróci po tym jak go Lapcio wywalił.

0

@LS już nie takie rzeczy świat widział...

0

@dux Nic nie stracimy? Stracić możemy wiele, na przykład wypadniemy poza pierwszą czwórkę w tabeli i pożegnamy się z awansem do Ligi Mistrzów.
Pewnie z podobnego założenia wychodził rok temu zarząd LM, gdy zatrudniał Pirlo, że nic nie stracą, a może okazać się drugim Guardiolą. W efekcie omal nie wypadli poza strefę dającą awans do Ligi Mistrzów.
To powinno dać ludziom do myślenia, że takie eksperymenty mogą się źle skończyć i nie ma czegoś takiego jak "nic nie stracimy", zawsze jest coś do stracenia, szczególnie w przypadku takiego klubu jak Barcelona, gdzie oczekiwania są ogromne.

1

@Pawlak1992 nie przetłumacz niektórym. Dla nich Koeman jest najgorszy i lepszy byłby Pimienta który przez ten cały czas nie potrafił awansować do drugiej ligi z Barcą B. A teraz w LM na Bayern wychodzi Araujo, Mingueza, Garcia, Pedri, Gavi, Demir, Balde. 7/16 zawodników, którzy wczoraj zagrali ma znikome lub nawet zerowe doświadczenie w futbolu na najwyższym poziomie.

0

@Yoshi94 Przyjmuje każdy sensowny argument, tylko zauważ dzieki komu Oni tutaj są...
Poza tym jak miał awansować, jak co chwile najlepsi byli zabierani do piewszego zespołu (tak po to jest barca b) - weź tez to pod uwagę.
Gorzej niż przy rudym raczej nie będzie...

0

@dux A na jakiej podstawie uważasz, że gorzej raczej nie będzie? Porównując Pimientę z Koemanem zanim przejął Barcelonę, to Holender wypada zdecydowanie lepiej, biorąc pod uwagę doświadczenie, sukcesy i autorytet.
Pimienta to taki Setien numer 2. Nawet jeśli mu najlepszych zabierali, to z takim UCAM Murcia powinien wygrać baraż o awans do Segunda, a przegrał i go zwolnili. Po co nam taki trener?

0

@Pawlak1992 Barca B była od przygotowania zawodników do pierwszej drużyny... A przegrali młodzieńczą naiwnością i brakiem doświadczenia....

« Powrót do wszystkich komentarzy