La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1418 Culés

konto usunięte

7

A jak miał zagrać wczoraj Koeman? Może na 4 obrońców 5 pomocników z Coutinho i jednym Depayem na szpicy? Tylko tak mogliśmy zagrać bo nie mamy innych zawodników. Czy to by coś zmieniło? Nic by nie zmieniło bo Bayern to jest pułka najwyższa a my w tym sezonie będziemy w lidze walczyć o awans do LM. Narzekaliście na Valverde to samo było z Setiejem i teraz z Koemanem. Najłatwiej jest zmienić trenera tylko co to da? Nagle Luuk stanie się młodym Suarezem Pedri doświadczonym Iniestą a Dembele będzie zdrowy i będzie grać na poziomie Samuela Eto? Barcelona w tym momencie nie istnieje w ofensywie na tle takich zespołów jak Bayern City Liverpool PSG i wiele innych druzyn. Przecież my wczoraj mieliśmy w kadrze meczowej 11 młodych chłopców i klika zgranych kart. Więc co ma znimi zrobić Koeman? I tak byłem zdziwony jak wpuszczał tych młokosów w drugiej połowie
Kończyliśmy wczorajsze spotkanie z Araujo, Minguezą, Balde, Pedrim, Demirem i Gavim a graliśmy z Bayernem a nie z Logrones. Ilu kibiców futbolu zna tych wszystkich piłkarzy? Kilka procent bo na pewno nie więcej. Warto o tym pamiętać krytykując trenera.

25

@Janiama Nikt nie kazał grać chorym Albą, Roberto na wahadle i de Jongiem w ataku z kontry.

20

@Janiama a ile kibiców futbolu zna chociaż jednego piłkarza Young Boys, którzy klepneli wczoraj United?
Albo ilu kibiców zna chociaż jednego zawodnika piąto ligowca, który oddał więcej strzałów celnych niż Barcelona?

1

@JohnA podsumowane w punkt

9

@Janiama nie da się powoli czytać twojego bronienia Koemana, wcześniej Griezmana czy tego jaki to Puig jest słaby. Nic nie przemawia za tym, żeby Koeman nie został zwolniony.

6

@Janiama Już abstrahując od Koemana to Ty zawsze bronisz trenerów bo to kadra, bo to specjaliści, bo tyle zarabiają....a sam narzekałeś na Smudę bo Cie odstawił.

Tuchel czy Flick pokazali, że z tą samą kadrą można grać inaczej.

konto usunięte

2

@Janiama Z nowym trenerem Luuk nie stanie się młodym Suarezem, Pedri nie stanie się doświadczonym Iniestą a Dembele zdrowy nie będzie grać na poziomie Samuela Eto. Z lepszym trenerem są szanse, że Luuk, Pedri czy Dembele nie będą swoją aktualną wersją i to już będzie sukces. Też byłeś tak pesymistycznie nastawiony, gdy Tuchel obejmował Chelsea z jakimś (nawiązując do końcówki) Mountem, Jamesem czy Havertzem i z Rudigera czy Christiansena zrobił piłkarzy nie potykających się o własne nogi?

2

@Janiama Napisze tylko tyle. Roberto na wahadle... Dlaczego skoro on nie dawał rady w meczu z Granadą na tej pozycji czy po wejściu na Celte i Levante mial dać radę z klubem o 3 półki wyżej? To się nazywa nie uczenie się na swoich błędach, ja i tak nie wierzyłem w wygraną ale taktyka i brak strzałów celnych, oraz 4 dryblingi po 1 połowie całej drużyny (Tyle samo miał sam Jamal Musiala) to jest zbrodnia!

0

@Janiama Dzięki, że mnie zignorowałeś. Na moje pytanie czy zmieniłeś zdanie o Koemanie nie raczyłeś odpowiedzieć. Ale widzę, że nic się nie zmieniło. Szkoda, że nie potrafisz przeznać się do błędu. Może na koniec sezonu otrzeźwiejesz.

konto usunięte

2

@Janiama No fakt, masz rację. Przecież wystawienie De Jonga na szpicy, czyli zawodnika, którego jedynym plusem jest wzrost przy wrzutkach, a następnie gra bez skrzydłowych to był czysty geniusz taktyczny. Tak jak i oddanie całkowitej kontroli w środku pola, cofnięcie się do defensywy, stanie w miejscu i modlenie się o najniższy wymiar kary.

0

@JohnA Ale grali w 11 na 10 i ManUtd im sprezentował gola w doliczonym czasie gry. To duża różnica

0

@Boromir4 W teorii duza różnica, bo w praktyce jestem pewien, ze jakby Bayern grał w 10 od 38min to wiele by się nie zmieniło. Może byłoby 2:0, a nie 3

0

@JohnA Ale to też tylko gdybanie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: