- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1493 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
33 odpowiedzi
barteq
17
@Bykunn 1. Nie kazdy umie inwestować2. Oddajesz jakiś procent pensji ale pracodawca daje drugie... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1493 Culés
8
#CiekawostkiRDR2
1. Zwierzęta w RDR2 zamykają oczy, kiedy kładą się do snu. Detal można łatwo zobaczyć w Clemens Point, kiedy do obozu przypałęta się pies Kain. Zwierzak śpi kilkukrotnie w ciągu dnia.
2. W RDR2, animacja wsiadania na konia zmienia się, jeżeli na tyłach rumaka leży większy pakunek, np. skóra lub spętany człowiek. Normalnie Arthur przerzuca nogę nad zadem konia, a kiedy nie może tego zrobić z powodu przeszkody, wspina się na grzbiet unikając kontaktu z pakunkiem.
0
@macio_944 Jak już kopiujesz z pewnej strony to podaj z łaski swojej źrodło ;)
0
@AlvaroHanso Podawałem ostatnio, raczej już większość wie że to jest z Facebooka/Instagrama "Ciekawostki ze świata gier".