- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1096 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
15
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Kessie
28
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
GeneralXavi
4
Jak myślicie kto zdobędzie koronę króla strzelców na mundialu? Serce podpowiada Messi, ale... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1096 Culés
7
Nie rusza was słaby Koeman?
Braithwaite i griezmann graja piach a my za nich wpuszczamy obrońców? Serio? Urwa z Getafe u siebie Chwalony demir, coutinho nawet z kawki nie wychodzą dla mnie ten trener to porażka, zupełnie nie eidze poprawy ani jego myśli w grze zespołu
@Yosemite @Janiama @Kgorecki2500 @Barca1992 @Ojciec5tkidzieci @Bobo25 @Ghotti
1
@lucca87 To nie był mecz dla Demira. Cou dopiero się wyleczyl.
1
@lucca87 no ale przecież nie ma wyjścia i musi grać tymi drewnami na ataku
2
@lucca87 Boli mnie wielki Koeman. Na szczęście za rok mu się kontrakt kończy. Gorzej, że nie ma dobrych kandydatów na rynku.
0
@Encore
Jak nie byl mecz dla demira czy coutinho. To kiedy oni mają grac. Zenada ze strony koemana i tyle
0
@lucca87 Dostana swoje minuty. Przecież to dopiero 3 kolejka.
0
@Kgorecki2500
Loew, enrique- sądzę że mogły łączyć 2 stanowiska, xavi, blanc, Wenger, conte pewnie troche sensiwnych trenerów by się znalazlo
0
@Encore
3 kolejka gdzie gra beznadziejny Dunczyk i griezmann a on za nich wpuszczamy obrońców w meczu z Getafe u siebie
0
@lucca87 Może nie jestem osobą którą oznaczyłeś, ale coś Ci napiszę. Moim zdaniem Koeman to trener do średnich zespołów, Barca teraz takim jest. Natmiast na dłuższą metę to ja go tutaj nie widzę, słaby taktyk. Idealnie siadłby tutaj po mundialu w Katarze Lucho. To takie moje marzenie. Oczywiście Guardiolę też chciałbym, ale już mówił, że nie wróci w roli pierwszego trenera. Wydaje mi się, że to ostatni sezon Koemana. Laporta raczej z nim nie przedłuży kontraktu, pytanie co dalej.
1
@lucca87 No w sumie ten Enrique to jest jakaś opcja. Löw'a trochę nie widzę jako trenera klubu. Zobaczymy co to będzie.
0
@Pawel13sz
Nie no sorry me średnim zespołem nie jesteśmy. Średnia to jest za przeproszeniem valencia czy betis itp.
0
@lucca87 Przekonamy się w meczu z Bayernem, może mnie zaskoczą ;)
2
@lucca87 zmiany defensywne i to jeszcze u siebie:D
1
@Pawel13sz
Jeden mecz to nie jest wyznacznik:) ale tutaj już kolejny raz nie widzę zespołu u koemana
1
@lucca87 Wiem, wiem, ale jeżeli znowu będzie jakaś kompromitacja(odpukać), to znaczy, że ta drużyna nie robi progresu z tym trenerem.
1
@Pawel13sz
To ze nie robi progresu to juz niestety widać. Obym się mylił ale swoim decyzjami, wypowiedzenia i przede wszystkim gra zespołu uważam że to za słaby trener dla nas
0
@lucca87 nie ma nikogo innego za niego i tyle
2
@lucca87 Zejdzmy na ziemię z wielką Barceloną i zacznijmy wreszcie z szacunkiem traktować rywali w lidze. Jaki trener na świecie przy stanie 2 1 wprowadziłby na boisko 17 latka 19 latka 20 latka i 21 latka? No kurna jaki? A Koeman to robi bo ma jaja i nawet jak go wyżucą to masz dzięki niemu w zespole tych zawodników plus Pedriego i Araujo. To jest potężny bonus na przyszłość który jednak pokazuje z kim musi pracować trener
0
@Janiama
ma takie jaja że za griezmanna i briathwaite wprowadza obrońcę i pomocnika?
no ludzie? w meczu z getafe u siebie, skoro ma jaja to niech zmieni busiego na nico a nie za braithwaite
ter stegen, alba, pique, de jong, busi, griezmann, depay, dembele, pedri, coutinho, araujo, garcia, dest, emerson, aguero, fati - serio to nie są źli piłkarze
może nie wielka Barcelona ale kadrowo wciaż top10 na świecie i chyba można od zespołu wymagać pięknej gry i rozwoju
powtarzam kadrowo to wciaz top10 na świecie a niekórzty tu traktują jabysmy mieli kadrę jak betis albo celta
wg mnie Koeman jest słabym trenerem, i nie ma ani taktyki ani niczego senswonego nie nauczył zespołu przez ponad rok gry ale obym sie mylil co do niego i oby Barcelona coś wygrała w tym roku
0
@Ghotti
demir, coutinho
skoro tak Koeman stawia na młodzież to powinien grać demir a potem wejsc coutinho
braithwaite strzelil 2 bramki w pierwszym meczu super, ale on teraz przez pozostałe 35 kolejek uciuła max 4-5 bramek i taki to piłkarz, jako osobę jest wg mnie spoko i sympatyczny ale to za mało
a demir kiedy ma grac i sie wdrazac jak nie teraz, potem wróci Fati, Demebele, Aguero i dupa blada
0
@lucca87 ale kto ma być zamiast Koemana? nie ma nikogo na rynku, plus do tego klub jest w oplakanym stanie finansowym a trzeba mu jeszcze zaplacic.
0
@Ghotti
leow, enrique - zakładam że mógłby trenować kadre i klub, xavi, blanc, wenger (ciekaw jestem czy on jeszcze chciałby trenowac), pewnie kogos jeszcze pominąłem
ogólnie granie braithwaite i mówienie że się ogrywa młodych a potem za napastników wpouszczanei obrońce i pomocnika w meczu z getafe u siebie to się nóż otwiera
już woałbym dać szanse coutinho się odbudować