La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 687 Culés

6

Grupa E:
1. Bayern
2. FcBarcelona
3. Benfica
4. Dynamo Kijów
Bayern raczej łatwo zajmie miejsce 1. My będziemy walczyć z Benficą o 2. Szkoda, że nie mamy grupy z Lille
@tomek8756 @Barca1992 @IronSanHybrid @macio_944 @Pawel13sz

0

@Kgorecki2500 Nie rozumiem takiego gadania żadnego meczu jeszcze nie było, równie dobrze my wyjdziemy z 1, a Bayern odpadnie.

4

@KrwawiaceoczyVEB My będziemy mieć problemy z Benficą, a ty o Bayernie tu prawisz chłopie....

3

@KrwawiaceoczyVEB Z całym szacunkiem, ale Bayern jest obecnie co najmniej o półkę wyżej od nas.

konto usunięte

1

@KrwawiaceoczyVEB bardzo się zdziwię jeśli Bayern nas nie rozgromi. Spodziewam się ich zwycięstwa z min. 4 golami przewagi w dwumeczu

1

@Kgorecki2500 Patrząc na grę obrony Bayernu ostatnio, a nawet naszą nie widzę większej różnicy :)

0

@KrwawiaceoczyVEB Uwielbiam takie podejście xdddddddd my z 1 z 18 pkt, bayern odpadnie a potem to już po kolei klepniemy city, real i psg po 8:0 i zostaniemy mistrzami świata.. Ogarnij się człowieku…. Nieskompromitowanie się totalne z tym dynamem i z benfiką i 3 miejsce w tej grupie będzie turbo sukcesem…

0

@Maciek069 czytasz to co piszesz? :)

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 też stawiam na 2 miejsce;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?