La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

11

Dobranoc robaczki.


1

@derlysy1979 Czytałem, że w Izraelu również otworzyli się na normalność. A teraz z dnia na dzień jest coraz więcej zakażeń. I 3 dawka wjeżdża na dzielnicę.

1

@derlysy1979 Dania, Holandia - oby tak do końca. Dzięki szczepieniom COVID będzie następną grypą, ludzkość musi żyć normalnie!

konto usunięte

0

@derlysy1979 Brawa dla nich :)

6

@fart Pfizer cytuje dane z Izraela: dwie dawki szczepionki mają skuteczność 39%. W grudniu zapewniał że to 95%. Szef Pfizera Albert Bourla ogłosił, że trzecia dawka będzie skuteczniejsza niż dwie pierwsze. Doradca prezydenta USA Anthony Fauci rekomenduje trzecia dawkę dla wszystkich.

Dajcie spokój z tym biznesem szczepionkowym...

0

@Gaucho To ja Ci powiem więcej przeczytałem, że w Niemczech jakaś pielęgniarka podawał roztwór soli zamiast szczepionek. Ok. 10 tyś osób ma się zgłosić do ponownego szczepienia. I to jest ciekawe....

0

@fart to dobra lekarka była. Dbała w najlepszy sposób jak mogła i przyszłość i zdrowie pacjenta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?