- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1451 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
24
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
LAMC_10
12
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
22 odpowiedzi
Commandement
1
@ferdas_rawa wiadomo, że tylko nieliczni mają dobrą kasę, skoro podstawową potrzebą jest auto... » Czytaj dalej
171 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1451 Culés
0
Może mi ktoś wyjaśnić skąd taki entuzjazm tutaj, że kończą się rządy Pis ? Zapewne dojdzie do kolejnej wymiany władzy i znowu do koryta dorwie się Tusk z kolesiami. A jego priorytetem jest napchanie kieszeni swoich i niemieckich zwierzchników.
Nie jestem fanem Pisu, ale to będzie znowu krok w tył.
5
@mattinho Bo to bolszewia łamiąca prawo
5
@mattinho jakich niemieckich zwierzchnikow, co Ty cpiesz
4
@mattinho A to Pis był krokiem w przód? :D @derlysy1979 Mamy kolejnego xD
1
@mattinho "niemieccy zwierzchnicy" tekst rodem z rezimowej tvp
1
@Bykunn różaniec już wyciągnąłem i jadę zdrowaśki w ich intencji :D
1
@mattinho Niesamowite. Człowiek może cały czas pisać o tym, że PiS i PO to nie są takie same partie, podawać przykłady w działaniu państwa między tymi rządami, a i tak znajdą się osoby, które będą nazywali PO i PiS tym samym. Niereformowalność społeczeństwa jest chyba największą hańbą dla tego społeczeństwa.
0
@mattinho Co wy macie z tymi niemcami tego pier.. czytac sie nieda Skąd te kompleksy?
0
@derlysy1979 Haha :D Dobra już Ci nie spamuje powiadomieniami
0
@mattinho
Nigdy Tusk nie zdobędzie władzy w Polsce. Nie ma takiej możliwości.
0
@macio_944 dlaczego tak cie boli, że ludzie nie lubią PO? Mają prawo
0
@Barca1992 chyba nie wierzysz ze PO to robią z poczucia patriotyzmu ;-)
0
@Darkfin Mnie nie boli, że nie lubią PO. Ja też nie lubię. Mnie śmieszy jedynie porównywanie PiS do PO i ich rządów, bo PiS to absolutnie najgorsza i najbardziej niebezpieczna partia.
0
@macio_944 Nigdzie nie napisałem, że to te same partie. Czytaj ze zrozumieniem proszę.
@Piernik Sondaże pokazują, że to całkiem możliwe.