La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1221 Culés

5

Witam po ponad miesięcznej przerwie z powodu bana. Można powiedzieć że moje konto było już na tamtym świecie.
Pozatym spóźnione gratulacje dla reprezentancji Włoch w piłce nożnej.

Wrestle News: Daniel Bryan i CM Punk blisko All Elite Wrestling.

F1 News: Valtteri Bottas ma zastąpić Kimiego Raikkonena w Alfie Romeo

0

@lucas/catalan A do Merca Russel przejdzie? :)

1

@lucas/catalan AEW będzie musiał utworzyć drugi roster i co za tym idzie drugą tygodniówkę, bo przy tylu osobach nie pomieszczą wszystkich na jednej gali w tygodniu.

konto usunięte

3

@lucas/catalan #nikogo

1

@lucas/catalan Tak mi właśnie kogoś brakowało w ostatnich dyskusjach o wypadku Hamilton Vettel :D

0

@lucas/catalan Za co można dostać az miesiac xD?

0

@fcbarcafan19 na to wychodzi

@negreanu Niedługo ma wystartować nowy program o nazwie Rampage

@koksik2700 nie wiem jak to wytłumaczyć :D

@Bykunn Hamilton vs Verstappen

0

@lucas/catalan O lol :D No oczywiście że Verstappen, gdzie tam Vettel miałby się znaleźć, abstrakcja :D

0

@lucas/catalan Słyszałem o tym, Dynamite ma trwać 3 godziny bodajże. Żeby nie skończyło się jak w przypadku WWE, że nabiorą ludzi i po czasie nie będą wiedzieli co z nimi zrobić.

0

@negreanu trzy godziny, pierwsze słyszę.

0

@lucas/catalan Natknąłem się niedawno na taką informację, zobaczymy czy tak zrobią.

0

@negreanu Kiedyś Young Bucksi mówili że show powinno trwać dwie godziny. Wg mnie 3 godziny to za dużo

0

@lucas/catalan Dla mnie też, dwie godziny w zupełności wystarczą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?