- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1529 Culés
Gorące dyskusje
clyde
0
Dopadło mnie... Nie mam w co grać. :( zawsze ja Wam wysyłam jakieś polecajki, teraz sama... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Konradowskyy
28
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
24 odpowiedzi
marcin62
10
Odnośnie ceny GTA to przypomnę tylko, że 250 złotych na premierę kosztowały Baldursy 3,... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1529 Culés
11
Powrót Tuska do polityki wzmocni dwie partie: PO i PiS. Hołownia powinien zacząć tracić na rzecz Platformy, bo jednak były Przewodniczący to jaśniejsza gwiazda niż były prezenter TVNu, zaś tracąca w sondażach ekipa Kaczyńskiego dostanie zastrzyk w postaci przypływu negatywnego elektoratu Donalda. Czyli trzeba dużo zmienić, żeby wszystko zostało po staremu.
4
@Cochise Ten zastrzyk nie będzie duży
0
@barcelonaLM Bardziej obstawiam większą mobilizację swojego elektoratu PiS, ile % może to przynieść to niewiadoma.
1
@barcelonaLM Będzie, zobaczysz. Na pewno kilka procent. PiS dobije do 40-stu.
1
@Cochise Platformie już idzie do góry kosztem Hołowni, od którego odpływają do Platformy wielbiciele Tuska. Pytanie tylko, na jakiej liczbie zatrzyma się efekt Tuska, 24%-27%? Czy może 27%-30%? A PiS raczej nie dostaje w górę, tylko na chwilę ustabilizuje się w sondażach, na poziomie 30%-35%.
1
@Cochise PiS wygra kolejne wybory. Dla mnie to pewne. Natomiast miejmy nadzieję, że nie będą to rządy większościowe.