- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1536 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
2
Cytat z Inn Poland :"Wiktoria Brzoska, córka Rafała Brzoski, nie chce, by jej biznes definiowało... » Czytaj dalej
61 odpowiedzi
Hosh
5
Pamiętajcie, w razie wojny, gdy geje w rurkach będą walczyć o niepodległość Polski, to... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Gaz
0
Pedri za 150mln, sprzedalibyście?Zawsze była narracja, że Pedri top ale mundial pokazał, że... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1536 Culés
0
Owoc: Banan jaka ocena?
2
@neeed 2/10 bo nitki.
3
@neeed Banan? TOP. 8/10
0
@masq To se miksuj pan a nie
1
@neeed Ile chcesz? To tyle dam.
1
@neeed 8/10, bo pod koniec ciężko wchodzi.
2
@neeed tak jak zwykle nie lubię Twoich postów, tak banany odwrotnie proporcjonalnie. Mocne 9/10, chyba że niedojrzały, to 3/10.
1
@neeed 3/10 bo boję się, że jak zjem końcówki to se zemrze
0
@Phoenixx Kumanista lubi banany
1
@neeed 9/10, pyszny owoc.
0
@michaleu Robal siedzi
1
@neeed 10/10, dla mnie jest unikalnym owocem którego nic innego nie przypomina choć wolę truskawki czy arbuza to banan jest wyśmienity.
0
@kamilo0066 Pszny
1
@neeed wiadomo ;) coś na osłodę po LaRaMMAbla
2
@neeed Ze skórką 2/10, bez skórki 9/10.
1
@neeed dobre, ale te z białym proszkiem jakieś lepsze
1
@neeed 9/10, jakie smaczne źródło węgli.