La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

1

Liczę, że Argentyna odpadnie i będzie to łatwy turniej do wygrania dla Brazylii której kibicuje od 2002 roku.

0

@BorzyKrzys Cieszę się że nie jestem sam aczkolwiek wolę finał z Argentyna vs Brazylia.

0

@BorzyKrzys powinni z góry Brazylii dawać i nie męczyć ludziogladaniem, ale niech se vinicjus wygra bo zasluguje

4

@Potezne_zakola XDD nwm czemu ale zaśmiałem się na 15 sekund po ostatnich 4 Słowach

konto usunięte

1

@Encore Czyli jednak ,nie pomyliłam się. Nie lubisz Argentyny i Messiego.
Szkoda, że nie potrafisz wprost odpisać na moje komentarze.
Żal mi cię. Niby masz swoje zdanie, ale w konkretnej dyskusji nie umiesz go bronić.
Łatwo coś tam sobie pisać, byle nie na konkretny temat.

0

@izabella Jestem fanem Brazylii więc to logiczne że im kibicuje ale nie mam nic do Argentyny.

1

@BorzyKrzys A ja wolę Argentyne z Kunem i Leo niż te mordy z Canarinhos jak Casemiro, Neymara, Viniciusa czy Militao. Kiedyś ich lubiłem ale jak tam grają takie tuzy to nie trawie tej repki.

konto usunięte

2

@Encore W końcu coś konkretnego napisałeś. Dzięki. Szanuję, rozumiem.
Ja dalej za Argentyną i za Messim. Tak już mam.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys
Silny krzysiu znowu nie trafił [*]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?