La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1252 Culés

konto usunięte

0

Laporta powiedział, że nie będziemy płacić za wychowanków. Dlatego owocnąla jest hipoteza, że z tym Traore to plotka.

7

@masq Adama Traore wczoraj wypowiedział się tak jakby już negocjowali. Wymiana 1 do 1 bez dopłaty.

3

@BarcaInfo tragedia

0

@BarcaInfo A co on powiedzial?

konto usunięte

0

@BarcaInfo no to Laporta zaliczyłby kolejną wpadkę.

2

@Rewolucja123 “Barcelona is my home,” said Traore. “It’s the reality. I grew up since I was 10.

“From here, we will have to manage with my agents and see what role Barcelona wants.”

2

@masq Trincao ma talent, szkoda go tracić. W tym sezonie brakowało mu głowy, jak już doszła, to Koeman zrezygnował z niego, a odpalił wówczas, bodaj w krótkim czasie, niedość że robił statystyki, to jeszcze grał dobrze. Świetna lewa noga, strzał zza pola karnego, dobry drybiling i balans ciałem, niezły przegląd pola, ma potencjał na bycie kimś takim jak Angel Di Maria, czy Robben, ale trzeba go wykorzystać.

konto usunięte

0

@Rewolucja123 też tak uważam. Moim zdaniem powinien grać kosztem Dembele.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?