La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1063 Culés

konto usunięte

2

https://zapodaj.net/7edd6cbcb9a65.png.html
8.5godziny
1213 kilometrow
Audi RS7
Dobry czas?

konto usunięte

1

@SteuerFreiMoney średnio 142km na godzinę wiec chyba dobry

1

@SteuerFreiMoney jak na takie auto, cienko. Pytanie jakim drogami jechane.

1

@SteuerFreiMoney To raczej zależy od trasy.

konto usunięte

2

@DaPidejpi 6x pelny bak.
Musialem szybko do PL i spowrotem skoczyc,a ze moje w serwisie to wyporzyczalnia :)
Bestia.
Wlasnie bylem oddac,to patrzyli na komputer i nie wierzyli xD
W PL musiale tez zwyklymi jechac okolo 150km brak autostrady
@mkord @derlysy1979

7

@SteuerFreiMoney no to znaczy że po prostu jesteś głupi. Nie pozdrawiam...

konto usunięte

1

@Bykunn cale zycie gupi,ale jakos se daje rady wiec,nie wiem gdzie problem...

3

@SteuerFreiMoney Myślę, że moment kiedy wyślesz kogoś do piachu przez taką jazdę będzie doskonały żeby przypomnieć sobie to pytanie -.-

konto usunięte

0

@Bykunn ze jezdze szybko to nie znaczy,ze nie uwaznie.
Nie mysl,ze przez miasta wsie tez tak gnam...wlasnie tam mi spadla srednia z 160 na 144.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?