La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1826 Culés

0

Panowie, jak często chodzicie do fryzjera/barbera? ;D

0

@SaulGoodman 3/4 tygodnie.

1

@SaulGoodman 3 tygodnie

konto usunięte

5

@SaulGoodman spontanicznie, gdy widzę ze włosy urosły do poziomu który przestaje mi się podobać.

1

@SaulGoodman raz w miesiącu

0

@SaulGoodman 3 tygodnie Barber a co tydzień żona którą wyposażyłem w sprzęt którego nie powstydziłby się nie jeden fryzjer. :D

2

@SaulGoodman ja codziennie, max co drugi dzień
Ale sam się gole na łyso ;)

0

@SaulGoodman tak co 3/4 miesiące

0

@SaulGoodman co 2 tygodnie około.

konto usunięte

0

@SaulGoodman raz do roku golę głowę na łyso w domu

1

@SaulGoodman ja co 5 tyg, ale już wtedy zaczynam wyglądać lujowato, chodziłoby się częściej ale skąd brać na to pieniążki?

0

@SaulGoodman Raz na miesiąc.

0

@Fizzy Womack to ile Ty płacisz za tego barbera?

0

@SaulGoodman gole głowę na łyso w domu a brodę nauczyłem się sam pielęgnować. Dodam że mam raczej mocny czarny zarost. Kontur brody wyciąłem laserowo w salonie kosmetycznym.

0

@SaulGoodman nie rozumiem po co chodzić do barbera. Czy mężczyźni nie potrafią się sami ogolić przed lustrem? Pytam z czystej ciekawości bo nigdy nie byłem a może warto robi tam coś ekstra ?

0

@Mroziu Osobiście nie byłem nigdy u barbera, chodzę do fryzjera - głowy sobie na pewno sam nie ogolę, bo nie robię się na łyso.
Aczkolwiek barber strzyże też włosy, nie tylko brodę i wielu z nich robi to lepiej od większości fryzjerów, gdyż szkolili się typowo pod męskie fryzury, jakość obsługi na pewno jest inna niż u fryzjera. Ja się prawdopodobnie wybiorę 1 raz właśnie do barbera i zobaczymy co z tego wyjdzie, bo mam strasznie niesforne włosy i nie potrafię ich dobrze układać.

konto usunięte

0

@SaulGoodman co 2tygodnie

0

@Mroziu Jest duża różnica między podcięciem sobie brody w domu a tym jak zrobi ci to barber. Ma ona zupełnie inny kształt i po prostu wygląda elegancko ;) Nie mówiąc już o włosach. Zrobienie sobie samemu fade dodatkowo z wycięciem brzytwą od zera w moim przypadku byłoby awykonalne.

0

@SaulGoodman nie byłem u fryzjera z 10 lat...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: