La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1362 Culés

#Tiki-taka

Ronald Koeman na Instagramie: Z ulgą stwierdzam, że moi piłkarze i mój sztab mogą teraz całkowicie skupić się na nowym sezonie. Ostatnie tygodnie były intensywne, ale cieszy mnie, że prezydent Laporta udzielił mi swojego wsparcia i spokój został przywrócony. Wszyscy w klubie skupiają się na tym samym - zbudowaniu zwycięskiej Barcelony i osiąganiu sukcesów!

40

Oby Koeman odpłacił się za ten kredyt zaufania.

17

A tu boom na koniec. Koeman z trypletem :D

5

@dzefrej234 Trypletem porażek chyba z Granadami i Cadizami

1

Skoro zostaje to trzymam mocno kciuki żeby mu pykło w Barcy

0

coco jambo i do przodu :)

9

@parpe trochę więcej realizmu, to nie trener popełnia tak kuriozalne błędy jak Lenglet czy inni elektrycy.

1

@dzefrej234 Są na to spore szanse, skoro mając łajno a nie skład, udało się zdobyć PK, więc analogicznie idąc, mając lepszy skład by miał proporcjonalnie większe szanse na pozostałe puchary. Według mnie zrobił maks ile mógł ze składu pozerów.

1

@parpe czujesz się lepiej z takim luzerskim mentalem?

0

Czuje coś w kościach ze w przyszłym sezonie , Barca skończy minimum z dubletem

0

@parpenie myl trypla z trypletem

1

@Kgorecki2500 Dokładnie, z korzyścią dla Barcy, kibiców i siebie.

0

@monsterrize To my z tym składem co teraz mamy powinniśmy się martwić o LM, jak jeden z 3 najlepszych składôw LL był łajnem, a nie składem.

@Scross Ale jego zadaniem jest te błędy zminimalizować, tego nie dokonał, a Clement dalej robił błędy. Dbanie o formę piłkarza, to nie tylko zadania piłkarza, a także trenera.

0

@Rewolucja123 to prawda ale on nie miał za dużo mozliwości na obronie. Elektryk sam musi przede wszystkim zmienić coś w sobie.

« Powrót do wszystkich komentarzy