La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 513 Culés

0

Wymienilibyście FDJ na Kante?

34

@Xenomorph nie.

8

@Xenomorph Nie, bo Kante jest stary, a przed De Jongiem cała kariera.

11

@Xenomorph Nie. Wierzę w Frenkiego. Może jeszcze osiągnąć niezwykły poziom.

5

@Xenomorph Nie wymieniłbym

1

@Xenomorph patrząc na to jak kulawą jest nasz obrona to tak, fajnie by było mieć gościa który odbiorze kilkanaście piłek na mecz

3

@Xenomorph Busiego tak, ale FDJ jednak jest młody i w drugiej części sezonu zaczął pokazywać na co go stać wiec wole go zostawić

4

@DaPidejpi chcesz się pozbyć najlepszego pomocnika w zespole? Jedynego który potrafi zrobić coś z piłką? @Xenomorph mimo wszystko nie. Kante co prawda jest zawodnikiem o klasę lepszym od De Jonga, to jednak Frenkie jest znacznie młodszy i może się jeszcze rozwinąć.

0

@Ghazul3293 A co jest złego w zmianie czegoś dobrego na jeszcze lepsze?

0

@Hartge To, że to Dobre może być jeszcze lepsze niż to co jest lepsze obecnie i to znacznie dłużej. Kante z 3 lata ci pogra jeszcze na poziomie Top De Jong z 9-10 pogra a jeszcze nie osiągnął swojego sufitu.

« Powrót do wszystkich komentarzy