- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1241 Culés
Gorące dyskusje
Bocheno1
24
@Faro - Ansu Fati@AlexDark00 - Robert Lewandowski @Popitek12 - Cristiano Ronaldo@NeroTFP1... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Konradowskyy
32
30 stopni na zewnątrz, najlepsza pogoda jaka może być :)Oby utrzymało się to jak najdłużej.
26 odpowiedzi
KamQiX
14
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
9 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1241 Culés
0
https://mobile.twitter.com/mundodeportivo/status/1398933397221826562
Busquets w Bayernie? Dobre.
10
@tristan87 Busquets HAHAHA
W Bayernie to jest Rummenigge i Kahn a nie Bartomeu żeby na to pójść.
1
@tristan87 kolejny zawodnik Barcy do Atletico, żeby im pomoc? No pewnie. Jak Albe sprzedać to szukać klubu zza granicy.
0
@DaPidejpi za Albe Lodiego ściągnąć ze Atletico świetny młody obrońca na 10 lata minimum
6
@tristan87 Jedynie ten Griezmann w PSG mi się tu podoba.
5
@MesQueUnClub96 W sumie ja bym tego nie wykluczył. Bayern znowu chce skąpić w to lato, Nagelsmann chce inteligentnego defensywnego pomocnika z możliwością gry jako centralny w bloku trzyosobowym, a transfery Sarra czy wypożyczenie Costy pokazało, że dla takich zawodników jest tu miejsce.
3
@tristan87 dużo na albie i Busquetsie nie zarobimy. Lepiej żeby zostali bo ciężko o konkretne wzmocnienia na ich miejsce. Griezmanna bym odpalił. Miejmy nadzieję, że uda się za te 60-70 mln.
0
@Khajio to już byłoby przekroczenie granicy przez Hasana. Chyba że Julian zrobiłby z Busquetsa napakowanego koksa.
1
@MesQueUnClub96 Goretzka wziałby go pod swoje skrzydła :D
2
@tristan87 mi by było wstyd z taką posturą wejść z piłkarzami Bayernu pod prysznic po meczu :D
0
@tristan87 Mundo "dzbany" Deportivo
1
@Pawlak1992 To akurat info od ASa.