La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1637 Culés

4

Szczerze? Dziś nawet nie czułem, że oglądam mecz 1/2 LM, na mecz o finał LM. Poziom emocji taki sam jak w fazie grupowej LM. Nie tylko ze względu na brak kibiców, ale na poziom spotkania.

konto usunięte

4

@AmigoBlancos To dziwne, bo jak dla mnie emocje były bardzo duże. Przynajmniej do czasu gola na 2:0.

0

@AmigoBlancos Kibice śmiali się z 1% Neymara, ale miał rację. Będąc jednym z najlepszych piłkarzy na świecie potrafisz ocenić swoje szanse na podstawie tego jak gra rywal, a w dodatku na pewno wiedział już o kontuzji Mbappe. Ciężko spodziewać się emocji kiedy jedna z drużyn jest totalnie deklasowana - wynik nie odzwierciedla dominacji City, nie było ani jednego momentu zagrożonego awansu. Natomiast dzisiaj emocji zapewne nie zabraknie.

0

@LuisSalvano Dla mnie też i nawet ten śnieg, co poniektórym tak przeszkadzał mi wisiał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?