0

Przecież del Spiegel pisał o tym ponad rok temu. Tylko wtedy nie zebrał jeszcze tak mocnych dowodów jak teraz.

0

1

Według mnie lepiej nie słuchać tych ludzi w poczekalni, bo oni tylko bardziej stresują. Najlepiej usiąść gdzieś na uboczu i się odciąć od tego.

0

Salah fantastycznie grał cały sezon, ale Me

0

Przepraszam, ale dlaczego uważasz, że rolnicy to jedna z najbardziej roszczeniowych grup społecznych?

1

Wikipedia pokazuje, że Federer :)

0

Ja uważam, że mniej więcej tak to powinno wyglądać. Bo jeżeli będzie Digne, Cucurella nie będzie miał szansy na przebicie, on potrzebuje gry. To samo jest z resztą chłopaków. Gdy zarząd będzie ciągle kupował nowych zawodników, ci ze szkółki nie będą grać w pierwszym zespole.

0

O ile się nie myślę, to wygrał wtedy jakiś no name z Brazylii, bo była wtedy wielka akcja, żeby na niego głosować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tak, bo zawodnicy to amatorzy i potrzebują kogoś, kto ich motywuje z zewnątrz. Od tego jest trener i kapitanowie, a nie były piłkarz.

1

Chyba dochodzi po kontuzji. Widziałam na jego instagramie, że ćwiczy w klubie. Ciekawe, czy będzie brany pod uwagę w następnym sezonie.

0

Może dobrą opcją byłoby wypożyczenie Miny nawet na pół roku do jakiegoś hiszpańskiego średniaka. Mógłby tam grać co tydzień w podstawowym składzie i ogrywać się z hiszpańskim futbolem. Tak jak napisałeś, kluczowy jest fakt, że Yerry jest od niedawna w Hiszpanii. Nawet jakby po powrocie z wypożyczenia nie grał regularnie w składzie, mielibyśmy wartościowego zamiennika.

1

.

0

Na oficjalnym profilu Barcelony na YouTube jest:)

1

Myślę, że możesz zapytać się dziecka lub ewentualnie rodziców czego chce, potrzebuje. Może nie ma na przykład roweru. Uważam, że kupowanie komputera za kilka tysięcy mija się z celem.

0

A ile miałeś w tamtym roku?

3

Według mnie właśnie trochę powymyślali za bardzo w tym roku. W tamtym to prawie same podstawy były.

5

Według mnie matma z 2017 była o wiele łatwiejsza niż ta z tego roku. Ogólnie to uważam, że ta z 2017 była chyba najłatwiejszą spośród czterech matur z nowej podstawy. Ale to tylko moje zdanie;)

0

Gdzie można je pobrać za darmo? Bo czytałam, że ta promocja na darmowe pobranie była w 2014 roku, a teraz już nie obowiązuje:/

1

Ale mogą dać fragment z Lalki i napiszą, aby odwołać się do całości utworu:) Jest to lektura z gwiazdką, więc dla bezpieczeństwa warto się z nią zapoznać.

3

A Pedro?

0

Podstawy się nie boję, a po prostu dla siebie chcę dobrze napisać rozszerzenie. No i na studia potrzebuję własnie 60℅ z rozszerzenia.

0

No właśnie te działy planuję jeszcze powtórzyć, dzięki!

0

Pamiętasz może co powtarzałeś na tym kursie?

0

Tak, wiem, ale lubię zadania optymalizacyjne i na szczęście zazwyczaj robię je dobrze :D

0

Mam przerobione parę działów (z 6) i zastanawiam się czy jest sens dalej to ciągnąć czy może lepiej przerzucić się na arkusze.

0

Próbne piszę na +/- 50℅, więc nie jest tak źle, ale zastanawiam się co zrobić, żeby dobić do tych 70℅.

0

Czy jest ktoś tutaj, kto zdał maturę rozszerzoną z matematyki na około 60-70℅? Jeśli tak, to co najlepiej powtórzyć miesiąc przed maturą? Uważacie, że lepiej robić arkusze czy może zadanie z np. Kiełbasy?

0

Tak, jasne, nie wyobrażam sobie jak można by było w nim jeść.

0

Może już od dwóch lat noszę tylko na noc. Wcześniej nosiłam cały czas w dzień jak byłam w domu i w nocy. Uważam, że lepiej się przemęczyć te kilka lat, niż potem zakładać kolejny stały aparat, a znam już parę osób, które bardzo krótko nosiły retencyjny i potem znowu zakładały aparat:)

Media