La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 562 Culés

0

Czy jest ktoś tutaj, kto zdał maturę rozszerzoną z matematyki na około 60-70℅? Jeśli tak, to co najlepiej powtórzyć miesiąc przed maturą? Uważacie, że lepiej robić arkusze czy może zadanie z np. Kiełbasy?

0

@viva_la_vida Zdecydowanie stare arkusze, kiełbasę powinieneś już był dawno przerobic

0

@viva_la_vida Zdalem, ale co powtorzyc to nie pomoge, bo sam nic nie powtarzalem :p zadan jest na tyle duzo, ze potrzeba szczescia zeby siadlo to co potrafisz. Jesli matma to nie jest Twoja mocna strona to miesiac przed matura nic Ci nie pomoze :p

0

@Toretto Próbne piszę na +/- 50℅, więc nie jest tak źle, ale zastanawiam się co zrobić, żeby dobić do tych 70℅.

0

@Piorun Mam przerobione parę działów (z 6) i zastanawiam się czy jest sens dalej to ciągnąć czy może lepiej przerzucić się na arkusze.

0

@viva_la_vida Ja mialem 67% z rozszerzenia, chwile przed matura zapisałem się na taki kurs doszkalajacy który trwał półtora tygodnia, a tak to przerabiałem stare arkusze. Próbnymi maturami nie ma co się sugerować, ja najwiecej miałem 30% z jednej :d no i mnie plusem było to ze matma zawsze była moja najmocniejsza strona i mialem niesamowita nauczycielkę w liceum

0

@viva_la_vida Ostatnie zadanie zawsze optymalizacyjne jest, więc to warto powtórzyć bo 7 punktów piechotą nie chodzi :D

0

@Vargas Tak, wiem, ale lubię zadania optymalizacyjne i na szczęście zazwyczaj robię je dobrze :D

0

@szczehu Pamiętasz może co powtarzałeś na tym kursie?

0

@viva_la_vida O kurka, nie do końca pamietam ale na pewno kombinatoryke i prawdopodobieństwo, optymalizacje, figury opisane i wpisane w okrąg, równania i nierówności - również z parametrami. Jak już ktoś pisał, poćwicz optymalizacje to wpadnie ci pewne 7pkt ;)

0

@szczehu No właśnie te działy planuję jeszcze powtórzyć, dzięki!

0

@viva_la_vida Pytanie też jakie masz przeliczniki na studia wtedy wiesz czy warto się w ogóle tego uczyć.

Ja z rozszerzenia miałem 64% jakoś, a z podstawy 98% i w ostatecznym rachunku więcej pkt dała mi podstawa niż rozszerzenie, bo przelicznik miałem jakoś 0,7 pkt do 1..

0

@Toretto Podstawy się nie boję, a po prostu dla siebie chcę dobrze napisać rozszerzenie. No i na studia potrzebuję własnie 60℅ z rozszerzenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?