La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1154 Culés

0

Witam wszystkich użytkowników! W ostatnim czasie mało udzielałem się na forum, jednak dzisiaj przychodzę zasięgnąć porady.
A więc do rzeczy. Jutro czeka mnie egzamin praktyczny na prawo jazdy. Stres jest, nie tak duży jak u nie których, jednak daje się we znaki. Macie może jakieś sposoby, żeby się odstresować. Oczywiście nie na tyle, żeby zupełnie zapomnieć o egzaminie IYKWIM ;)
Ogólnie jeśli macie jakieś sprawdzone porady to piszcie! Wszystko może się przydać.

0

@Adarix W poczekalni najlepiej od razu włączyć się do rozmowy, nie myślisz o samym egzaminie. Poza tym zobaczysz który raz ludzie już podchodzą do egzaminu, dowiesz się jakie są najczęstsze błędy, na co dany egzaminator zwraca uwagę. Btw na którą godzinę masz?

0

@Adarix 2x 100 i już :)

1

@Kraksa Według mnie lepiej nie słuchać tych ludzi w poczekalni, bo oni tylko bardziej stresują. Najlepiej usiąść gdzieś na uboczu i się odciąć od tego.

1

@Adarix Jutro nie gadac z innymi zdającymi, w trakcie egz pokazac spokoj i pewnosc siebie
A dzisiaj dobry film albo wyjscie ze znajomymi;)
Glowa do góry;)

0

@Adarix Ja za pierwszym razem byłem tak posrany, że olałem na łuku który wychodził mi zawsze (na egzaminie na wyszedł po raz pierwszy). Drugi raz podszedłem kompletnie obojętny. Co ma być to będzie i zdałem w 25 minutek. Tobie tez radzę nie przejmować się tym, tylko mieć,,wywalone". Uwierz, że jak opanujesz stres i umiesz jeździć to 85% że zdasz :) Posłuchaj ulubionej muzyki przed egzaminem :D

0

@Adarix wbij do poczekalni 3 minuty przed czasem i podczas jazdy się nie śpiesz

0

@Kraksa Egzamin mam na 9:45. Rano planuje przejść się na siłownie na jakiś lekki trening. Podobno dobrze to rozładowuje stres.

« Powrót do wszystkich komentarzy