La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 620 Culés

konto usunięte

0

Maturzyści, jak rozszerozna matma dzisiaj? Przeglądałem i nie wydała mi się taka zła ;) Powiedziałbym, że prostsza niż mojego rocznika. 98'

5

@sciencebiatch Według mnie matma z 2017 była o wiele łatwiejsza niż ta z tego roku. Ogólnie to uważam, że ta z 2017 była chyba najłatwiejszą spośród czterech matur z nowej podstawy. Ale to tylko moje zdanie;)

konto usunięte

0

@sciencebiatch W 4 zadaniach się pogubiłem. Mam nadzieję, że tyle co wymyśliłem, zostanie jakoś zapunktowane. W 2 zrobiłem niewiele, w 2 nie jestem pewien odpowiedzi i wolę nie sprawdzać.

konto usunięte

0

@viva_la_vida Była w porządku, nie powiem, ale słyszałem u znajomych z rocznika młodszego jak skamlą na maturę, zobaczyłem sobie ją to moim zdaniem żadnym wymysłów i cuda wianków to nie dali.

0

@sciencebiatch Uu no nie wiem :D Były tu dzisiaj wcześniej kłótnie straszne o tą maturę, że ekstremalnie trudna, a wręcz "nierozwiązywalna" :D

konto usunięte

1

@Bykunn Bo 2 zadania w sumie takie były.

konto usunięte

0

@Griezmann7 Jak rzeczywiście taka była, to pewnie progi pójdą w dół, może skorzystam z tego i się przeniosę xD

3

@sciencebiatch Według mnie właśnie trochę powymyślali za bardzo w tym roku. W tamtym to prawie same podstawy były.

konto usunięte

0

@sciencebiatch Mi też jest w interesie by wyniki były tak jak u mnie lub niższe. Na PW na automatykę i robotykę w mechatronice biorą 70 osób.

0

@sciencebiatch A ile miałeś w tamtym roku?

konto usunięte

0

@Griezmann7 Jak się dostaniesz to będziemy somsiadami kurła hehe (sąsiedni wydział)

konto usunięte

0

0

@sciencebiatch Nie mogłeś tyle mieć. Jest 50 pkt.

konto usunięte

0

@mientusek1407 missclick zamiat 3 powinna być 2

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 lefreux 95 pkt
2 maciek2164 93 pkt
3 norbi77 87 pkt
4 KingLeonidas 86 pkt
5 maryjan240282 84 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?