3

Odejście Messiego to efekt przerzutów po raku, który zżerał klub przez ostatnie lata o nazwie Bartomeu. Messi musiał odejść przez klubowe długi, których ten kretyn narobił i jeszcze długo będziemy za nie pokutować. Laporta ma rację. Tebas też podjął dobrą decyzję. Choć Messi to twarz i symbol Barcy a nawet La Ligi, to nie można go stawiać ponad tym wszystkim. Jest najlepszy, legendarny, ale to wciąż tylko piłkarz. Szkoda mi go, że nie dane mu było godnie się pożegnać. Zasłużył na to jak nikt inny…

0

@krzyrzak69 to zamiast żyć sobie z tym swoim poglądem, po co ogłaszasz to publicznie w komentarzu?

3

Borek ma chyba dzisiaj jakieś rozdwojenie jaźni

2

Wielka szkoda Wolskiego. Z nim każdy mecz był jak finał… Tym samym tvpis traci jedyny pozytywny akcent kadrowy w swojej marnej egzystencji.

11

I na tyle by było z podbicia ceny ;)

0

Jednak była ta husaria :D

4

Pachnie trochę czerwoną kartką dla Polaków

1

Znowu szambo wybiło.. ja nie wiem czego wy oczekiwaliście. Przed meczem każdy krzyczał że będzie 6:0 w pierwszej połowie a przegrywamy jedna bramką po wątpliwym spalonym i jak by nie patrzeć, naprawdę gryziemy trawę więc realizowany jest całkiem całkiem scenariusz. Pastwienie się nad Lewym to już tak niektórym weszło w krew, że trochę przyćmiło myślenie. Sami znawcy, sami eksperci, sami piłkarze… każdy by tutaj z każdej pozycji strzelił. Ehh… Więcej tu Januszów futbolu niż pod sklepami na meczach b-klasy z Harnasiem w ręku.

2

Widzę, że niektórzy widzą w tym meczu analogię do naszego meczu wieczorem. Różnic jest niestety sporo. Nie chcę tu studzić resztek nadzieji bo sam je mam, ale Węgrzy grali u siebie.. W takim kotle, naprawdę rosną skrzydła i chce się grać. Wieczorem to Hiszpanom będą pomagały ściany. Poza tym widać było, ze Francuzi bo świetnym meczu z Niemcami byli lekko rozluźnieni. Hiszpanie są rozdrażnieni i podwójnie zmotywowani po remisie ze Szwecją..

0

@Katalonbar Link 4 w rytmie „Dragostea din tei”

2

@Deviler Legalnie, dobra jakość, za darmo i narzekasz?

5

I jak tu nie oglądać? Wywalą mnie z pracy przez to Euro xD

1

@Katalonbar a dlaczego nie w niedzielę? Dzień jak każdy inny? :)

0

@ShinobiQWE W pełni zrozumiała sprawa. Wiadomo skąd się biorą pieniądze w sporcie i dlaczego jest ich tyle, ale są momenty, które sprawiają, że człowiekowi zaciska się pięść z bezsilności i niesprawiedliwości.

8

Nie chciałbym zostać źle odebrany za poruszanie tematu pieniędzy w takim momencie, ale tak mi się nasunęła pewna refleksja patrząc na to wszystko. Emocje trochę opadły. Chłopak żyje i prawdopodobnie stan jest stabilny. Dzięki Medykom.
Mieliśmy okazję dzisiaj zobaczyć w akcji nieco innych bohaterów niż się spodziewaliśmy i nieco inny mecz. Mecz nie o punkty a o ludzkie życie i na szczęście mecz zwycięski. Dzisiaj na oczach całego świata, swoją pracę wykonywali Ci, których raczej nie na murawie stadionów nikt nie chciałby oglądać. Mimo to, nie sądzę, żeby jakikolwiek finał, jakiejkolwiek imprezy dostarczył mi tyle emocji ile te kilka minut transmisji z rozpaczliwej walki o życie i żebym komukolwiek na boisku kibicował bardziej, niż dzisiaj drużynie Ratowników.
Kiedy zobaczyłem, zdjęcie kciuka w górze jednego z medyków i przytomnego Christiana, poza ogromną ulgą, pomyślałem sobie o bardzo przyziemnej i banalnej rzeczy jak na taką chwilę. O pieniądzach. Choć temat pieniędzy w piłce nożnej jest już nudny, mdły i przeorany na wszystkie strony to jak nigdy wcześniej dotarło do mnie jak absurdalnie abstrakcyjna i jak cholernie niesprawiedliwa jest różnica w zarobkach piłkarzy i służb ratowniczych. Drużyna Ratowników jak dla mnie wygrała te mistrzostwa.

Chciałbym pozdrowić wszystkich medyków, ratowników, lekarzy, pielęgniarki i pielęgniarzy i wszystkich, którzy na co dzień rozgrywają takie "mecze" o życie. Obyście jak najczęściej je wygrywali! Dużo zdrowia, sił, cierpliwości i jak najwięcej sytuacji doceniania waszej pracy.

0

@Nieznajomy obyś miał rację :)

0

@norbi77 Reanimacja tylko wydłuża ten czas, ale właściwego dotlenienia nie zastąpi. Mam nadzieję, że zobaczymy jeszcze jak biega po boisku

3

Gdyby nie odzyskał przytomności to nie przestaliby go reanimować.. Boję się o długość tej reanimacji. W niektórych przypadkach kilka minut bez tlenu do mózgu i człowiek kończy jak roślina

2

@MarcelNJ11 chyba nie do końca rozumiesz co oznacza "xd"

3

Ramos dumny z kolegi

4

Nic nie było. Niestety

4

Ależ wy ku*wa narzekacie. Na piłkarzy, na trenera, na sędziego, na wypłaty piłkarzy, na transfery, na styl, na taktykę... No ludzie!!

0

Ile ja bym dał, żeby Fede Valverde grał po naszej stronie...

2

@kazbychu trzeba jeszcze umieć sprytnie tą kasę z powrotem zabierać ;)

1

@kewin albo Neymar do City ;)

0

@pluszek straszny samolub

1

@mr_robot No właśnie 550 to cena zaporowa jak dla mnie. FC Barcelona czy nie, to nadal jest t-shirt ;) z tymi paskami faktycznie masz chyba rację

0

Co jest nie tak z tą ofertą?
https://allegro.pl/oferta/koszulka-fc-barcelona-20-21-vapor-away-meczowka-9706486613?fromVariant=9706480403

Januszem nie jestem, ale okazje każdy lubi ;) zdaję sobie sprawę, że nie jest to oryginał, ale taka cena za dobrej jakości replikę i tak jest chyba w porządku. Nie dopatrzyłem się też w ogłoszeniu niczego podejrzanego. Co myślicie?

1

Zanim zaczniecie pluć jadem, przeczytajcie coś więcej niż tytuł artykułu.

60

60 lat, młody facet i wielka legenda futbolu. Nie ma co ukrywać, że brał życie garściami choć nie zawsze pozytywnie i rozsądnie. Po części, krok za krokiem sprowadzał na siebie nieszczęście, ale z drugiej strony przeżył więcej niż niejeden stulatek. Niech spoczywa w pokoju.

Media