O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Carles Puyol
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od zawsze

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5200
  • Liczba komentarzy 1025
  • Polecenia 1191

Komentarze

3

@michalgajdek Moderacja czyt. Cenzura

0

8

Jakiej fobii.LGBT?!To jest sztucznie rozdmuchany temat.Co mnie to obchodzi kto z kim w lozku czy po zanim robi?NIC!!! I chcialbym by dalej ta strona pozostała serwisem sportowym a nie plotkarskim. Coraz wiecej jest tutaj kilkbajtowych "niusow" .Zaczyna to przypominac bardziej pudelka niz rzetelny serwis sportowy.

1

Z Mallorca mozna by spróbować 352 gdzie na wahadlach zgraliby Raphinia na prawej i Cancelo na lewej.W srodku Gundo,Christensen i Fermin.Dwojka z przodu to Lewy i Roque.

0

@bojaNoviC jest to ciekawy pomysl,ale nie przesadzal bym z ta zajebistoscia szczegolnie jesli chodzi o decyzyjnosc.

Zobacz wszystkie

33

Ja wprost przeciwnie.Doskonały ruch ze strony Barcelony.Mina może się sprawdzi W silowej lidze angielskiej a jestem przekonany ze w Barcelonie byłby to niewypal. Dlaczego?Otóż Mina nie posiada cech niezbędnych dla stoperow Blaugrany :wyprowadzanie piłki i zwrotnosc. Nawet na mundialu było to dobrze widać.Jego niewątpliwym atutem są warunki fizyczne czytaj wzrost i w związku z tym gra w powietrzu : dlatego uważam że premiership jest dla niego idealna.

29

Że co k....!Kontrakt kończy mu się za pół roku i jest mowa o 30 mln!

28

AS - super okladka !

25

Kto pamieta wybuch wulkanu na Islandi i podróż autokarem do Mediolanu pilkarzy Barcy ?

22

Pamiętam te mecze..ta radość gdy Bojan strzelał na 2:0 w końcówce rewanżowego meczu i zaraz potem niedowierzanie że sędzia bramki nie uznał...cóż komuś bardzo zależało by Barca nie wygrała LM ma Bernabeu

Media

Sonda

Kto powinien otrzymać Złotą Piłkę?