tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@marcin62 o od dziś nie musimy się innym kłaniać. Uf, bo kark mnie bolał
2
@blakkudium Laporta za taki hajs to pontonami zespół wywiezie
0
@Piotrek1993 porntube przestało ale YouTube działa
8
@NeroTFP1 do tego dodajmy że Ansu znacznie młodszy. Znafcy kuźwa
2
@lithotripter do wódeczki zamiast ogórków mówisz
0
@MessiForeverTheBest sam doczytaj.
https://tvn24.pl/zdrowie/dj-calvin-harris-promuje-jedzenie-lozyska-jakie-to-niesie-korzysci-a-jakie-zagrozenia-st8595284
0
Jak tam moda do nas przyjdzie?
"W kapsułkach, w koktajlu, w tacosach - na Zachodzie modne jest poporodowe spożywanie łożyska."
13
@JohnKennedy gwardia narodowa na bezdomnych. Ten to odważny z bezbronnymi. A jak ktoś mówi mu wal się, Chiny, Rosja, Izrael to potulna klucha
2
@Criss18Barca pewnie usunął komentarz, żyjemy dalej. Reasumując oby obojętnie kto nie rządził przestał robić takie akcje. Jak można wymyślać program który daje hajs za starty z 5 lat wcześniej. Do tego w procedurze nie ma zapisu o weryfikację zasadnosci oraz akceptują ziomki z regionów.
Blamaz projektu.
0
@th@les Bez inigo bedziemy co mecz słyszeć jak to Araujo jest zły, mimo iż nie jest zły. A jak już bedzie błąd Araujo to na Marsie usłyszą krzyk La Bamby
0
@Filipem widzisz w rejestracji?
11
A Deco powiedział że mamy za dużo pomocników i Oriol musi odejść? Czy nie posłuchał?
0
A to były jakieś? Da sie zamknać coś czego sie nie otworzyło?
3
@mateusz33 To daj fote
0
@DonCarletto Znowu Perez wygrany jak go sprzedadza za 100 baniek
0
@PIWOSZ89 Chyba w twoim świecie
1
@PIWOSZ89 To sa inne pozycje.
2
@BorzyKrzys fajne źródło :) nie kojarzę informacji. :)
2
@Gaucho takie same jak lot w kosmos Laporty
4
@JanZagloba mamy czas by zarejestrować.
Kolesia kupionego za 2banki
Kolesia wypożyczonego za free
Bramkarza którego rejestrujemy w miejsce kontuzjowanego bramkarza
:)
0
@BorzyKrzys świat napisze oświadczenie że się im to nie podoba. Oj oj zły Izrael, tyle. Będą mordować do końca
2
Brawo araujo, a nie to nie brawo to araujo. to nie wolno, To jakis blad, poczekamy az pilka go minie 40 metrow od niego to bedzie mozna sie przyjeb.
1
szybkie dementi
0
@Nazio_87 tam nakladka byla, wiec chyba tylko stluczenie
0
@Durzy oni dokonali chyba z 19 transferow. sa w top 10 wydanej kasy
0
:) Pudlo sezonu mam nadzieje za ma za soba
13
Cały rafa wraca. tu asysta tu gol, kilka dziwnych decyzji i leca staty
0
Yamal chyba za dużo cm w rok. Te drybling jakis taki niemrawy
3
Brawo dla Rashforda teraz, moze stres mu zejdzie.
1
Ale Rashford nie czuje tej 9-tki