Następny mecz:  Valencia  -  Barcelona     ·  Sobota, 25 stycznia 16:00  ·  21. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Katowice

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Koeman, Bergkamp, Xavi, Puyol

Ulubione zespoły:

FC Barcelona, Arsenal

Barcelonie kibicuję od:

1992

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 3500

Liczba komentarzy

1981

Ocena komentarzy

0

Najlepiej oceniane komentarze
  • szymonst
    0

    Zrobił mi facet smaka na paelle...trzeba będzie w weekend zrobić :) Wynik super. Myślę, że na rewanż można zaryzykować "Tezio i spółkę".

  • szymonst
    0

    Co do finansów na transfery to moim zdaniem sprawa wygląda tak, że Rosell zdaje sobie sprawę, że sprzedając (za bajeczną sumę ale jednak sprzedając) miejsce na koszulka Barcy "trochę" naraził się Cules. Wiadomo, że marzy mu się druga kadencja bo odpadnięcie w kolejnych wyborach było jego osobistą porażką w wojnie z Laportą. Dlatego też wie, że musi odzyskać przychylność socios, a być może jeszcze zwiększyć grono swoich zwolenników. A jak to zrobić najlepiej? Wydaje się, że nie ma lepszej drogi niż zatrzymanie w klubie Guardioli, który w 3 lata poprowadził klub do 10 pucharów, a nic tak nie zachęci Pepa do pozostania w Barcelonie jak spełnienie jego transferowych marzeń (Cesc) i potrzeb (Rosii/Sanchez). Wierzę w to, że jeśli przyjedzie Fabregas to Guardiola zostanie jeszcze na sezon 12/13 żeby w ciągu tych dwóch lat móc stopniowo wprowadzać Cesca do drużyny. Fabs to jego "dziecko" i nie wydaje mi się żeby je porzucił po roku opieki. Rosell to wie i zrobi wszystko by sytuacja była taka jaką chce widzieć Guardiola. A pieniądze? Mamy niby 45 mln ale przecież były zapowiedzi, że pula ta zostanie powiększona o zyski z transferów (15-20 baniek powinno wpaśc) a w razie czego klub może sięgnąć głębiej do kieszeni. Włączając w te trzy główne transakcje innych zawodników (Bojan, Soariano, Jeffren) można się zmieścić w 80 milionach.

Gorące tematy