3

Chcieli tak bardzo deco to maja. Co do brata xaviego czy coś złego zrobił ? Pod nie obecność xaviego pokazał klase i robił słuszne zmiany

0

@DonAndresFCB mozna powiedzieć że liga francuska ma tez diamenty.Tylko trzeba szukać

0

@ziomal88 Można stwierdzić że nam zabrakło tez dobrego rezerwego bramkarza .Nie oszukujmy sie Penia troche meczy zawalił to nie sa czasy co mieliśmy Cladio Brawo i ter stegen.Fakt jest taki kupowaliśmy za grube $$ graczy co potem sprzedawaliśmy za grosze była głupia polityka Josep Maria Bartomeu i od tego czasu sie podnosimy małymi krokami do przodu.A co jeśli nie mielibyśmy tego fair play i można by było kupować normalnie zawodników xavi by miał to co by chciał.Może by była inna sytuacja. Cieszymy się że rok temu mieliśmy coś wygrane bo Np Man utd po erze fergusona to wgl nie mogą sie odnaleźć

0

Fakt nie udało mu sie w tym sezonie.Objął drużynę w mega wielkim kryzysie zobaczymy jak będzie.Po sprzedawać takich jak Feran lewy de jong nie wykupować felixa i cancelo dać szanse młodym.My możemy sobie pisać a i tak Bedzie tak jak zrobią .

0

@doc moim skromnym zdaniem Marqueza zostawić tam gdzie jest radzi sobie dobrze.I niech tam buduje sie

1

@seeba gavi jeszcze bedzie po kontuzji.I wywalić Ferena

1

Teraz może vitor roque sobie pogra...

0

@syngoku1 każdy ma prawo głosu.

5

Teraz kazdy bedzie psy wieszał na Araujo ale nikt nie pamieta ile razy ratował nam DUPE

0

Tu nie była ŻADNA wina xaviego smutno i to bardzo :( (

0

sedzia piekny .....

0

beda sie otwierać ! damy rade !!! VeB !!!!!!!!!!!!

0

Dyskusja dyskusją yamal ma to coś w sobie może 1 mecz mu nie wyszedł ale asyste 2 stopnia on jednak miał .Musimy pamiętać ze wraca Hakimi na PO i Bedziemy bez SPD typowego kto to luke zapełni tu jest pytanie

1

PSG myślało że młody cubarsi nie da rady presja itd.. A tu cubarsi pewny i dobrze sie pokazuje. PIŁKARZ NA LATA ! !

4

Może wyrasta na drugiego paulinho

1

@haures Potwierdzam

0

@huberto286 Tak samo jak Raphinha

1

pique pique wiecej .... wyjeb*** dramat ....

2

Od teraz mogę dumnie patrzeć na Polaka na okładkach FCB

0

Według mnie to skład sportu najbardziej aktualny ale bez de jonga

0

@Litman Dlaczego niby ?

2

Ale co każdy marudzi ? moim zdaniem dobrze mega widowisko !!
Xavi znajdzie plan na bayern

2

Mistrzostwa świata ? Moim zdaniem jedynie z Simaone on potrafi z atletik zrobić dużo a co dopiero by zrobił z taka Argentyną .To jest tylko moja kwestia

0

@dzefrej234 Prędzej city ze względu na pepa

1

Moim zdaniem to trener musi być taki co wniesie coś nowego nie cały czas klepanie .Allegri może być dobrą opcją ale jeżeli tak miał bym miał wybierać to R.Koeman Tylko ON po Euro go wziąć

0

@Akrobata zaras pojdzie plota za stary ,...

0

Tak szczerze to jestem na TAK Ney odpokutował w P$G widzę jego powrót jeżeli Ernesto  odejdzie

5

Erik Ten Hag !! !! !!

0

To teraz będzie gadane bo Salah nie grał i braca przeszła

0

Potwierdzone info ? o kontuzji ? Salaha ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?