1

Moim zdaniem skupmy sie na tym żeby araucho został. bo kogo wezmiemy jak go nie bedzie ?2 bym sie pokusił jednak o tego nico kosztem ferana felixa

0

@Barcaa12 Można ? MOŻNA może krykowiak lub grosić przyjdzie :P

1

Po chu* zatrudniali takiego deco skoro Alemany był TOPKA !!

0

Pytanie czy go zarejestrują :D :D he he he he

2

gdzie Gavi grajacy jako SPD ? nie porozumienie jakies

1

Zapowiada sie spektakularny sezon :D :D Kur*** Czemu nie moze byc xavi asystetem a no przepraszam za duzo $$$ chciał... Czuje sezon rozczarowań..A pro po pierw w news było pisane że bierze Flick ze soba 2 de ??????????????

0

teraz wszystko sie zmieni to co było pisane xavi chciał tego tego... a flick chce swoich. Hmmm ciekawie sie bedzie robic jak nie dostanie tego co chce? Bo xavi tez chciał a nie dostawał tego co chciał

0

Nie rozumiem po co barcelona tego deco wzieło .......

0

Ktoś ogladał mecze baynernu za czasu flicka ? jak grał baynern formacje itd ?

0

@Bartinho1899 DOKŁADNIE

0

Dobrze rozumiemy wszystko tylko po co było te gadania chcemy dalej xaviego .głupie pier*** Laporty i co z flikiem nie wyjdzie to co za rok Marqez ? ....

0

Pep nie przyjdzie do takiego burdelu co tu sie odpier*** tu trzeba zrobisz porządki w zarządzie a zarazem z szatnia

0

Na moje niech każdy z nich powinien wylecieć .Laporta bierze kredyty odsprzedał % praw.Deco tylko portugalczyków by sprowadzał. A xavi nie wiem głupie gadanie telenowele.I niech zostawia tego Marqeza w spokoju chłopowi udaje sie z druzyną rezerw wejsc wyzej do ligi mało komu to sie udawało.Nic nie mam do marqeza chce zeby tam wyciągnał wszystko co sie da

2

I po co nam jakis Dani olmo nie rozumiem mamy mega Fermina mamy gaviego oby wrócił silniejszy grać młodzieżą mozna kupic nico wilmiamsa na ls

0

Moze teraz nam sie to podoba bo od jakiegos czasu rożne rzuty wolne nie wychodziły nam.

0

a za 2 tygodnie grosicki .....

0

@BARCELONISTAnr1 Racja tylko w tych czasach rynek jest cieżki

0

@BARCELONISTAnr1 Nie mowie że nie popsuje .Masz przykład cubarsi wszedł z buta xavi ryzykował a cubarsi dał rade myśle że Fort tez da sobie spokojnie rade

0

Zdecydowanie nie kogo weźmiemy na PO ? Moim zdaniem poukładać obronę i na lewa stronę dac młodego Héctor Fort niech szlifuje forme nie brać żadnego cancelo ile razy nam mecz po psuł . I sprowadzić jakiegoś rezerwowego ogarniętego bramkarza

0

Niech wróci w pełnij sił !! czekamy na walczaka !!

1

@Lionel_Messi10 Aż sie łezka kreci że nie ma takie Napadziora ;(

0

@Sonda25 Lub Diaz z livepolu

0

@prokar1 Polać temu panu !! Dobrze mówi !

0

@Garga Polać temu panu do pełna !!

1

Dajmy chłopowi odpocząć chociaż 45 min naprawde należy mu sie

0

@Seba991 Kiedy barca tak wykorzystywała rzuty wolne dawno tak nie pamietam.Dużo bramek mamy z rożnych :))

2

Po kiego go sciągali ? nierozumiem.Mogł tam grać i łapać minuty

0

I mega dobre informacje Po co kolejny SPO ?> mamy gaviego mamy fermira

0

@Manypijany tak ? Spójrzmy w jedno.Od kiedy Alex Ferguson nie jest trenerem ile trofeum ma utd ? A kiedy Barcelona po Pepie zdobyła trofeum ? Tu jest różnica.UTD nie potrafi sie podnieść po sir fergusonie co był trenerem TOP !! A my po pepie potrafiliśmy sie podnieść wieć nie ma sensu tu wypisywać

0

@Bajson Dlaczego ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?