sopa10pl
Dołączył/a: marzec 2014
Grudziądz
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem skupmy sie na tym żeby araucho został. bo kogo wezmiemy jak go nie bedzie ?2 bym sie pokusił jednak o tego nico kosztem ferana felixa
0
@Barcaa12 Można ? MOŻNA może krykowiak lub grosić przyjdzie :P
1
Po chu* zatrudniali takiego deco skoro Alemany był TOPKA !!
0
Pytanie czy go zarejestrują :D :D he he he he
2
gdzie Gavi grajacy jako SPD ? nie porozumienie jakies
1
Zapowiada sie spektakularny sezon :D :D Kur*** Czemu nie moze byc xavi asystetem a no przepraszam za duzo $$$ chciał... Czuje sezon rozczarowań..A pro po pierw w news było pisane że bierze Flick ze soba 2 de ??????????????
0
teraz wszystko sie zmieni to co było pisane xavi chciał tego tego... a flick chce swoich. Hmmm ciekawie sie bedzie robic jak nie dostanie tego co chce? Bo xavi tez chciał a nie dostawał tego co chciał
0
Nie rozumiem po co barcelona tego deco wzieło .......
0
Ktoś ogladał mecze baynernu za czasu flicka ? jak grał baynern formacje itd ?
0
@Bartinho1899 DOKŁADNIE
0
Dobrze rozumiemy wszystko tylko po co było te gadania chcemy dalej xaviego .głupie pier*** Laporty i co z flikiem nie wyjdzie to co za rok Marqez ? ....
0
Pep nie przyjdzie do takiego burdelu co tu sie odpier*** tu trzeba zrobisz porządki w zarządzie a zarazem z szatnia
0
Na moje niech każdy z nich powinien wylecieć .Laporta bierze kredyty odsprzedał % praw.Deco tylko portugalczyków by sprowadzał. A xavi nie wiem głupie gadanie telenowele.I niech zostawia tego Marqeza w spokoju chłopowi udaje sie z druzyną rezerw wejsc wyzej do ligi mało komu to sie udawało.Nic nie mam do marqeza chce zeby tam wyciągnał wszystko co sie da
2
I po co nam jakis Dani olmo nie rozumiem mamy mega Fermina mamy gaviego oby wrócił silniejszy grać młodzieżą mozna kupic nico wilmiamsa na ls
0
Moze teraz nam sie to podoba bo od jakiegos czasu rożne rzuty wolne nie wychodziły nam.
0
a za 2 tygodnie grosicki .....
0
@BARCELONISTAnr1 Racja tylko w tych czasach rynek jest cieżki
0
@BARCELONISTAnr1 Nie mowie że nie popsuje .Masz przykład cubarsi wszedł z buta xavi ryzykował a cubarsi dał rade myśle że Fort tez da sobie spokojnie rade
0
Zdecydowanie nie kogo weźmiemy na PO ? Moim zdaniem poukładać obronę i na lewa stronę dac młodego Héctor Fort niech szlifuje forme nie brać żadnego cancelo ile razy nam mecz po psuł . I sprowadzić jakiegoś rezerwowego ogarniętego bramkarza
0
Niech wróci w pełnij sił !! czekamy na walczaka !!
1
@Lionel_Messi10 Aż sie łezka kreci że nie ma takie Napadziora ;(
0
@Sonda25 Lub Diaz z livepolu
0
@prokar1 Polać temu panu !! Dobrze mówi !
0
@Garga Polać temu panu do pełna !!
1
Dajmy chłopowi odpocząć chociaż 45 min naprawde należy mu sie
0
@Seba991 Kiedy barca tak wykorzystywała rzuty wolne dawno tak nie pamietam.Dużo bramek mamy z rożnych :))
2
Po kiego go sciągali ? nierozumiem.Mogł tam grać i łapać minuty
0
I mega dobre informacje Po co kolejny SPO ?> mamy gaviego mamy fermira
0
@Manypijany tak ? Spójrzmy w jedno.Od kiedy Alex Ferguson nie jest trenerem ile trofeum ma utd ? A kiedy Barcelona po Pepie zdobyła trofeum ? Tu jest różnica.UTD nie potrafi sie podnieść po sir fergusonie co był trenerem TOP !! A my po pepie potrafiliśmy sie podnieść wieć nie ma sensu tu wypisywać
0
@Bajson Dlaczego ?