0

chwycisz coś któregoś dnia? nieustannie czekam.

0

mówienie komuś, że straci dwie godziny na jakimś filmie i nie warto go oglądać, bo niby jesteś znawcą kina mówi mi tylko tyle, że o kinie to Ty za wiele pojęcia nie masz.

37

a Masq placze o użytkownikow la rambli.

15

Stare jak świat. Wpisz w googlach: kawal o zdechłym psie.

0

co nie zmienia faktu, że słabe i mu się spodobało :)

24

brak mi słów już na ten wasz poziom żartów

1

damn. Właśnie mnie wykluczyłeś ze społeczności. Nie mam fb;/

5

albo naruszasz regulamin albo nie. Zupełnie zbędna funkcja.

0

już zahaczyłeś o temat spotkania biznesowego. Zdziwiłbyś się jak wielkie ma to znaczenie tego jak Cię postrzegają partnerzy biznesowi ze względu na to co nosisz na ręce. Niezwykle ważna wizytówka człowieka.

Cała gama reszty sytuacji jest po prostu naciągana. Jak z kimś rozmawiam to rozmawiam. Tak samo niegrzeczne jest spoglądanie na godzinę na zegarku jak i na telefonie. Już wolałbym ostentacyjnie wyciągnąć telefon niż próbować dyskretnie dowiedzieć się, która godzina gdzie w dzisiejszych czasach godzinę dosłownie widzisz wszędzie.

18

teoretycznie masz rację, ale jakbym miał kupować zegarek tylko dla godziny to nie miałoby to większego sensu. Wystarczy telefon. Dlatego nie noszę zegarka :P gdybym jednak zdecydował się mieć wskazówki na ręce to pewnie bym się wykosztował, bo jednak zegarek= lans. Godzina to drugorzędna sprawa :P

1

myślę, że Messi ze swoim talentem, pracą nadal byłby tu gdzie jest teraz. Bez względu na Ronaldinho. To fajny po prostu początek kariery Messiego gdzie została przekazana jakaś pałeczka. Piękne obrazki, piękne momenty, ale Messi bez tego byłby wielki.

2

mimo, że bardziej uwielbiam Brazylijczyka, bo za jego czasów człowiek się podniecał nawet zwykłym przyjęciem piłki przez niego to jednak Messi stoi półkę wyżej. Choćby przez fakt jak długo Argentyńczyk jest na szczycie. Kwestia tego kto był lepszy w szczycie formy. Jednak też postawiłbym na Messiego. Ronaldinho był magiczny to bez wątpienia. Nikt nigdy nie zbliżył się do niego w kontekście tej magii, zasobu sztuczek. Jak ktoś mi przywołuje Neymara to jestem pewien, że Ronaldinho na co dzień nie oglądał. Jednak gdy Messi jest w formie to gra jak w jakim transie. Bramka za bramką, asysta za asystą, dryblingi za dryblingami. Jego gra masakrycznie przekłada się wówczas na wyniki drużyny i statystyki. Messi jest ponad wszystkimi.

9

już tak pomijając mojego pochwalnego posta powyżej to w mojej ocenie strona za bardzo skupia się na sobie. Technicznie strona rewelacja. Gorzej z treścią. Czasem mam wrażenie, że 3/4 strony wypełniają przegląd pracy, oceny, wypowiedzi zawodników, powołania, przewidywania skaldów, jakiś wywiad. To nie jest coś co przykuwa pewnie uwagę dziennikarzy. Toteż pewnie pomijają tę stronę, bo czysto informacyjnej treści, jakiś ciekawostek, nowinek jest naprawdę mało.

18

nasza strona gra w swojej lidze. Nieosiągalnej dla innych.

0

i są w strefie spadkowej :D

edit:

oglądałem przez 15 minut ten meczyk. Dosłownie nic się nie działo. Kobe sobie podawało w kółko piłkę między sobą na swojej połowie:P tempo meczu zabójcze

85

ociekasz zajebistością. Aż przez monitor mi się wylewa.

0

trzeba zatem z Juventusem rozegrać mecz pocieszenia :P

0

chyba za dużo soku z gumijagód weszło, bo tak skaczesz po tych dziełach:P

3

zrób sobie przerwę 2 tygodnie od meczu, włącz go jeszcze raz i spróbuj za każdym razem gdy mamy piłkę przewidzieć co się wydarzy w ciągu następnych kilku, kilkunastu sekund. Kto dostanie piłkę, kto co z nią zrobi. Zadziwisz sam siebie jaką będziesz miał wysoką skuteczność trafionych wyborów. Potem sobie odpowiedz na pytanie czy z taką grą posiadając piłkę jesteśmy w stanie ograć topową drużynę.

0

"niezły troll"

0

napiszę tylko tyle żeby nie tracić czasu na szukanie książek pokerowych. Przede wszystkim dlatego, że są ogólnie słabe, a dynamika gry się zmienia z każdym rokiem. Jedyną książką jaką bym polecił jest mental game of poker , ale jest to książka na temat mentalnej gry w pokera, a nie stricte o strategii. Szukałbym więc raczej jakiś książek biznesowych i mam nadzieję, że Ci ktoś w tym zakresie pomoże, a o temacie pokerowej książki zapomniał.

edit: koledzy widzę wspomnieli też o Mental Edge, która powiedzmy nie jest złą pozycją, ale są lepsze w kontekście psychologii.

9

no to kolano Boatenga nie będzie u nas problemem:P

1

Komentarz usunięty

7

po takim komentarzu odczuwasz jakąś satysfakcję? bo jestem ciekaw czym kierują się ludzie, którzy próbują zrobić komuś na złość zupełnie bez podstaw. Leczenie kompleksów czy w czym rzecz?

61

z przyszłości przybywasz?

9

chorągiewki.. wszędzie chorągiewki.

Tak przypomnę tylko, że te cudowne City ostatnio też było pod formą. O Realu już nie wspomnę. Rozumiem, że nasza gra nie zachwyca od wielu miesięcy, a widoczne są jedynie przebłyski. Tylko, która drużyna gra ciągle pięknie i jest murowanym kandydatem na wygranie choćby LM? bo ja takowej nie widzę. Do zwycięstwa będzie się liczyć z 5-6 zespołów. I szczerze mówiąc to nadal nasza drużyna ma najwięcej możliwości. Ba, jestem pewien, że z Lyonem znowu zagramy dobrze. Bo to liga mistrzów, inna motywacja, Messi, Dembele i później Artur miejmy nadzieję całkowicie się wyleczą i będzie to wyglądać inaczej. Tym bardziej, że to nasz cel numer jeden na ten sezon. W tamtym sezonie też niby graliśmy słabo i tak naprawdę zawaliliśmy całkowicie jeden mecz. Nie dlatego, że ta drużyna była słaba, a przez nonszalancję, która w tym sezonie na pewno się nie powtórzy.
Parę spotkań pokazało, że jak naprawdę chcemy to potrafimy robić na boisku co nam się podoba. Czy to gramy dobrze na przestrzeni sezonu czy nie. Problemem są jedynie kontuzje. Miejmy nadzieję, że nie wybiją one z rytmu Artura i Dembele, bo dodając do tego motywację Messiego jak dla mnie mogą się dziać cuda w najbliższym czasie.
Valverde jest jaki jest. Styl jego drużyny jest jaki jest, ale to nadal Barca, która ma na coś ochotę w tym sezonie. Motywacja potrafi często zdziałać więcej niż obecna forma.
Mi styl Valverde i sposób prowadzenia drużyny też nie odpowiada. Ciężko się ogląda naszą drużynę momentami jak choćby wczoraj. Jednak gdy przychodzi do ważnych spotkań mam wrażenie, że ta drużyna gra jakby całkowicie odmieniona. Owszem, nie zawsze się to udaje, ale przeważnie osiągamy dobre rezultaty grając lepiej niż przyzwoicie. I lepiej niż zazwyczaj.
Wstrzymać się z ocenami, przynajmniej jeszcze te 2-3 miesiące. Lyon przejdziemy. Tragedia by się musiała chyba wydarzyć. W Pucharze Króla to ja mam wrażenie, że i tak nie zagramy swojego. Tak po prostu gdzieś czuję, że to drugorzędna sprawa dla drużyny i zapewne najlepszy mecz z trzech klasyków zagramy właśnie w lidze.
Wiary trochę, bo przyjdzie cudowne spotkanie w naszym wykonaniu i znowu nastroje i oczekiwania będą odmienne. Nie tak wygląda kibicowanie. Krytyka owszem, ale skazywanie Barcy na straty to po prostu całkowita niewiara w ten zespół nie znając jej potencjału.

1



u mnie wygrywa to

5

łatwiej odpowiedzieć czemu obecnie nie ma takich piłkarzy. Wynika to z tego, że obecne pokolenie wychowane jest na telefonach, komputerach i nie mają tej mentalności co ludzie wcześniej. Kiedyś żyło się jednym i to budowało charakter. Obecnie świat jest rozpieszczony wszystkim i zarazem niczym. Technologia wyparła w wielu ludziach pasję, chęć zwyciężania. Dlatego ze świecą szukać mocnych charakterów w tych czasach.

2

Nie. Po prostu zwyczajnie się czepiasz. Gość z czystej życzliwości złożył życzenia nie wyrządzając nikomu krzywdy. To, że Valverde tego nie odczyta nie ma znaczenia. Jeśli takie coś sprawia, że czuje się lepszym człowiekiem to tym bardziej popieram formę takiego komentarza niż próbę udowadniania czegoś jaki w tym sens. Choćby jako formę wsparcia, która jest widoczna w tysiącach innych komentarzy na tej stronie, które nigdy nie trafią do osób (piłkarzy, klubu), do których je kierujemy.

2

na siłę kolego starasz się udawać mądrego. Dawno nie widziałem u kogoś tyle jadu jak u Ciebie. Uśmiechnij się trochę, bo przed oczami mam typowego internetowego napinacza. Ot złożył życzenia. Trzeba mieć naprawdę jakiś wewnętrzny problem ze sobą by się czepiać takich rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?