0

@Jacu327 za audi 460 za seata 450 :-))

1

@Stagiryta Pique lubi pozować do Zdjęć:-) nawet jego zdj są już w Polsce

0

@Pogba proste wytłumaczenie Polacy są Słabi...

9

Iran prawdopodobnie jedzie do domu :-) bardzo mnie to cieszy

1

Narazie najlepszy mecz na tych IO

0

@pt9 a wiesz jak sobie radzi teraz nie interesuje się już tak koszem jak kiedyś bo czasu mało. Na pierwszy miejscu piłka nożna...

0

Ricky Rubio pamiętam jak pykał w Barcelonie w Latach 2009 2011 później NBA Minnesota.

1

Pedro Almeida: Manchester City na poważnie zainteresowany Álexem Grimaldo. Rozmowy z Benficą rozpoczęte, ta oczekuje 30 milionów euro.

1

@AntekGriezmann może w końcu doczekamy się Polaka w Barcelonie.

0

Jutro są jakieś kolejne szanse na medal???

7

@MesQueUnClub96 jaka kara za co?

0

@tomek256 na pierwszy koncie nie wiem ale na aktualnym 2539.

1

@neymarjr_143 i w końcu mecz w telewizji :-)

7

No w końcu jesteśmy przed San Marino :-))))

0

No złoto jest teraz można spokojnie obejrzeć kwalifikacje Grand Prix Węgier :-)

0

Tylko żeby znów nie było rozczarowana :-(

1

@Coutinho007 No i załatwi wygrana Barcelonie :-) to jest Zbawiciel Barcelony

1

@AntekGriezmann ojj co już mają go dosyć w Moskwie??

0

@Criss18Barca Polska nie wiele lepiej 1 srebrny.

1

@AntekGriezmann ale poszedł jak dzik w kukurydze...

1

@Vane nie no żartuję przeciez :-)

0

@Vane bardzo ciesze się z zaproszenia ale nie chce mi się iść :-))

1

@FCBKasza super wspomnienia.:-))

8

@FC1899Barca i teraz nie słychać głosów opozycj. Jaki rząd taka opozycja dziady. To jest właśnie ten polski ład biedni dalej robić a bogaci się bawią.

7

Do Legi ma dołączyć Moritz Leitner. Były piłkarz BVB Niemiec ma 28 lat i gra na pozycji środkowego pomocnika. Zawodnik dziś stawił się w Warszawie, by przejść testy medyczne i sfinalizować transakcję.

0

W tym sezonie też będzie można dokonać 5 zmian w meczu???

0

@Barca1992 jeszcze się okaże że żadna polska drużyna nie awansuje

2

Raków jak narazie najsłabszą polską drużyna w El do ligi konferencji.

0

@Kettger i nadal beda w tym klubie

2

@Rewolucja123 na początku myślałem że semedo będzie znakomity PO ale tylko na początku. Później było już inaczej. Ciężko mi wskazać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?