O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 453
  • Liczba komentarzy 32
  • Polecenia 41

Komentarze

2

Dobry tytuł. Teraz jesteśmy świadkami końca epoki, która rozpoczęła się za Guardioli. Messi jeszcze z rok, może dwa pociągnie na tym poziomie. Generalnie czeka nas czas zejścia na poziom niżej. Mamy bardzo wiekowy skład. Odbudowa zajmie lata. Plus tego zarząd nie rozumie tego co się dzieje w świecie futbolu. Zakupy Griezmanna, Dembele, Coutinho nie dały nic, a miały zastąpić stratę Neymara i Iniesty. Nie dały nic, a każdy kosztował ponad 100mil. Nadchodzą lata chude. Wspomnicie moje słowa. Real wygląda, że następną dekadę zdominuje La Liga.

0

Daremny jest Setien. Sabotuje mecz, sezon. Rezerwy wystawił jebaniutki.

1

Nie rozumiem dlaczego ktokolwiek chce go na następny sezon. Mógłbym powiedzieć:"a nie mówiłem". Valverde był jaki był, ale mistrzostwo zdobywał. Teraz też by to wyciągnął. Nie mówię, że był trenerem na Barcelonę, bo powinien tu być ktoś z najwyższej półki. Ale na Boga kto wpadł na pomysł z Setienem... Trenera powinno się zmienić od razu po ostatniej kolejce.

0

Dembele ma być alternatywą dla United jeśli nie wyjdzie im z Sancho. Ma kosztować 60 mln EUR że względu na 2 lata do końca kontraktu. Prawda to? Ktoś, coś?

0

@anysay Zbyt optymistycznie podchodzisz. Jesteśmy bez formy. Nie mamy środka pola, nasza obrona to dramat. Ratuje nas kilku zawodników. Barca bardzo brzydko się starzeje. Nawet jeśli przejdziemy Napoli to w następnym meczu naprawdę nie będziemy faworytami. Wiadomo trzeba wierzyć, ale nie stawiaj na piedestale drużyny, która ostatnio wygrała 5 lat temu i tylko raz byla w półfinale.

Zobacz wszystkie

12

Spoglądając na tabele 10 z 11 miejscem w LL to mecz Osasuny z Granadą. W PL Arsenal-Crystal Palace. Patrząc po składach wybór jest jednoznaczny. Ludzie mylnie interpretują siłę ligi z dokonaniami zespołów w pucharach. Anglicy mieli to do siebie, że do momentu kiedy zwycięzca Ligi Europy awansuje od razu do CL to Ligą Europy w ogóle się nie interesowali. Od tamtej pory zwyciężali już Man Utd i Chelsea. Co do Ligi Mistrzów to nie oszukujmy się. Real czy Barca mają mniej trudnych meczów niż angielskie drużyny. Nie na darmo utarł się tam termin "big 6". Liga jest tak dobra jak jej oglądalność, więc tu nie ma o czym mówić. Telewizje tyle płacą, bo jest na ten produkt popyt. Powoduje to też, że Barcelona nie może tak jak to bywało dawniej wejść na rynek angielski i kupić zawodnika, który się jej podoba. Jeśli już się uda przekonać zawodnika do transferu to trzeba zapłacić rekordową kwotę vide Coutinho. Trzeba zrozumieć, że bez zwiększenia konkurencyjności ligi nie będzie szans z Anglikami za kilka lat. To już postępuje. Za chwilę argumentami za Hiszpanią będzie tradycja klubu i pogoda.

5

@Kamilos84 Jesteś ignorantem. Podobnie jak te ćwoki, które cie plusują. Klub na poziomie top 3 na świecie z ogromną bazą kibiców, z ogromnymi pieniędzmi. Świetnie zarządzany finansowo. Od 6 lat w dolku sportowym po odejściu Fergusona. Gdzie była Barca przed Ronaldinho???? Byliście wtedy na świecie dzieciaki? Macie pojęcie o czym piszecie? De Ligt może przebierać w ofertach. Taki jest rynek. Kto przedstawi mu atrakcyjniejszy projekt tego wybierze. Business... Jak słyszę brednie o małej atrakcyjności United to mnie krew zalewa na wasz pustostan w czaszce. Wystarczy przedstawić wizję o wyciągnięciu z dołka klubu z wielkimi tradycjami, w najlepszej lidze na świecie, perspektywie bycia kapitanem plus jakąś niemoralnie wysoką tygodniówkę. Ja wiem, że Barca lepsza piłkarsko, bo Messi, etc., ale widzę, że niektórzy mają ograniczoną wyobraźnię. 

3

Zarząd zniszczył ostatnie lata gry Messiego. Błędne decyzje co do trenerów i słaba polityka transferowa zaprowadziły klub w przeciętność. Czekają nas lata chude. Swoją drogą dawno nie przegraliśmy z tak słabym Realem. City w tygodniu ich obnażyło. My w drugiej połowie nie wyszliśmy na boisko. Okrutny kontrast.

3

Do United kasowo podjazdu nie mamy wiec nie wierze, że jesteśmy w stanie dać więcej niż Woodward

2

@rdam miło kulturalnie porozmawiać...