O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 392
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 37

Komentarze

1

@Aveiro Wiadomo, że optymistycznie. Swoją drogą za 30pln sam bym to kupił. Ty też byś kupił. A kibicami premier league nie jesteśmy.

0

Premier League po skończeniu obecnej umowy ma zamiar otworzyć platformę streamingową w rodzaju Netflixa. Będą sami pokazywać mecze w internecie. Bez TV. Wyliczyli, że mają bazę kibiców ok. 200 MLN na całym świecie. Cena miesięcznego abonamentu to 5 funtów. Z tego wynika, że rocznie Premier League zarobiłoby z tego 12 MILIARDÓW FUNTÓW. Do podziału na siebie i 20 klubów. O czym my tu w ogóle mówimy?

0

@denks1984 Sancho to z United dogadany... Ale tok myślenia dobry

3

Zarząd zniszczył ostatnie lata gry Messiego. Błędne decyzje co do trenerów i słaba polityka transferowa zaprowadziły klub w przeciętność. Czekają nas lata chude. Swoją drogą dawno nie przegraliśmy z tak słabym Realem. City w tygodniu ich obnażyło. My w drugiej połowie nie wyszliśmy na boisko. Okrutny kontrast.

1

Szczerze nie pamiętam żeby gracze tego kalibru byli łączeni z klubem. Po co oddawali Abela Ruiza i Carlesa Pereza? Jaki ten zarząd jest kurwa marny.

Zobacz wszystkie

12

Spoglądając na tabele 10 z 11 miejscem w LL to mecz Osasuny z Granadą. W PL Arsenal-Crystal Palace. Patrząc po składach wybór jest jednoznaczny. Ludzie mylnie interpretują siłę ligi z dokonaniami zespołów w pucharach. Anglicy mieli to do siebie, że do momentu kiedy zwycięzca Ligi Europy awansuje od razu do CL to Ligą Europy w ogóle się nie interesowali. Od tamtej pory zwyciężali już Man Utd i Chelsea. Co do Ligi Mistrzów to nie oszukujmy się. Real czy Barca mają mniej trudnych meczów niż angielskie drużyny. Nie na darmo utarł się tam termin "big 6". Liga jest tak dobra jak jej oglądalność, więc tu nie ma o czym mówić. Telewizje tyle płacą, bo jest na ten produkt popyt. Powoduje to też, że Barcelona nie może tak jak to bywało dawniej wejść na rynek angielski i kupić zawodnika, który się jej podoba. Jeśli już się uda przekonać zawodnika do transferu to trzeba zapłacić rekordową kwotę vide Coutinho. Trzeba zrozumieć, że bez zwiększenia konkurencyjności ligi nie będzie szans z Anglikami za kilka lat. To już postępuje. Za chwilę argumentami za Hiszpanią będzie tradycja klubu i pogoda.

5

@Kamilos84 Jesteś ignorantem. Podobnie jak te ćwoki, które cie plusują. Klub na poziomie top 3 na świecie z ogromną bazą kibiców, z ogromnymi pieniędzmi. Świetnie zarządzany finansowo. Od 6 lat w dolku sportowym po odejściu Fergusona. Gdzie była Barca przed Ronaldinho???? Byliście wtedy na świecie dzieciaki? Macie pojęcie o czym piszecie? De Ligt może przebierać w ofertach. Taki jest rynek. Kto przedstawi mu atrakcyjniejszy projekt tego wybierze. Business... Jak słyszę brednie o małej atrakcyjności United to mnie krew zalewa na wasz pustostan w czaszce. Wystarczy przedstawić wizję o wyciągnięciu z dołka klubu z wielkimi tradycjami, w najlepszej lidze na świecie, perspektywie bycia kapitanem plus jakąś niemoralnie wysoką tygodniówkę. Ja wiem, że Barca lepsza piłkarsko, bo Messi, etc., ale widzę, że niektórzy mają ograniczoną wyobraźnię. 

3

Zarząd zniszczył ostatnie lata gry Messiego. Błędne decyzje co do trenerów i słaba polityka transferowa zaprowadziły klub w przeciętność. Czekają nas lata chude. Swoją drogą dawno nie przegraliśmy z tak słabym Realem. City w tygodniu ich obnażyło. My w drugiej połowie nie wyszliśmy na boisko. Okrutny kontrast.

3

Do United kasowo podjazdu nie mamy wiec nie wierze, że jesteśmy w stanie dać więcej niż Woodward

2

@rdam miło kulturalnie porozmawiać...

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?