0

Stary... Mają dobrego trenera, który ułożył bardzo dobrze drużynę. Masakra typie, jak się nie znasz to nic nie pisz.

0

Resztki szacunku straciłem do Realu gdy zagrozili Isco, że jak nie podpisze nowego kontraktu z Realem to nie pojedzie na mistrzostwa do Rosji. Barcelona nigdy takich rzeczy nie robi i by nie zrobiła...

2

Bo każdy w Barcelonie chciał zmienników, a nie typa, który powalczy o 1. skład. Dos Santosa chcieli, Fabregasa, Songa. Ale nie, po co Modric czy Isco czy Kroos.

0

Stary. Genialny poziom Ronaldo czy dobrze ułożona drużyna i genialni pomocnicy typu Modric i Isco?

0

Może jestem bo nie widzę tego ;d Kto jest lepszy. Zawodnik, który zagrał 25 słabych meczy i rozegrał blisko 10 dobrych, ale nie genialnych czy zawodnik, który zagrał genialnie 30 meczy, ale 5-10 słabo?

1

Najgorszy transfer Realu podobno mówili - Modric... Kros też za śmieszne pieniądze, Isco też... Ale tak to jest jak się chciało sprowadzać tylko zmienników, a nie typa, który powalczy z Iniestą czy Xavim. Chyba nie wierzyli ludzie za bardzo, że ktoś może im dorównać.

Po za tym - To widać, że trzeba wierzyć w zawodnika. Denisa Suareza każdy teraz skreśla, ale może jeszcze wystrzelić. No kurde. Patrzcie ile miał Modric lat jak doszedł do Realu i kiedy dobrze zaczął grać.

3

Hahhahahahahahahahha
Słowa kibiców innych klubów, a może innego... Nie wiem - Czy ktoś jeszcze uważa, że Messi zasługuje na ZP? Po tych 2 meczach mam nadzieje, że nie. Gdzie Cristiano sam ciągnie Portugalie. hahahhaha Ronaldo kopie się po czole praktycznie cały sezon, a on gada o 2 słabych meczach Messiego gdzie Ronaldo miał takich 25-30 hahaha.

Drugie - Nigdy nie prorokowałem, ale następny sezon to początek upadku Messiego. Nie jest nawet najlepszy na swojej pozycji. Buahahhahahaha? Najwięcej bramek w roku i podejrzewam, że z asystami mu nie wiele zabrakło i nie jest najlepszy na swojej pozycji?

Trzecie - Messi to genialny zawodnik dla genialnego klubu z genialnymi zawodnikami typu Iniesta-Xavi-Puyol i inni ze złotej generacji. Gdy przychodzi słabsza forma Barcelony, Messi nie potrafi pociągnąć sam drużyny do zwycięstwa.

To jest najlepsze ;DD
Co z tego, że ma Rakitica w pomocy zamiast Xaviego. Gomesa, Paulinho. Ale nie potrafi sam pociągnąć drużyny.

Ludzie serio są ślepi.

1

No nie wiem czy sobie poradzą ;D Zabójcze kontry? Chyba tylko na obronę Argentyny były zabójcze. Lepsza w ataku Chorwacja miała problem by dobrze skontrować Nigerie.

0

Ludzie go krytykowali za mecz z Islandią gdzie i tak był bardzo widoczny, ale koledzy nie pomagali.

0

Teraz tak... kiedyś co chwila była akcja.

0

Dokładnie...

2

Wiecie co? Prawdopodobnie Leo inaczej by grał gdyby Sampaoli powiedział - Tak, jest Messi, to wspaniały piłkarz, ale nie można zapomnieć o kolegach zespołu, bez których by nie istniał. Messi to jest tylko część układanki i nie jest najważniejszy.

A za to słyszeliśmy jak gada - Tak, to najlepszy piłkarz w historii i mam nadzieję, że wygra "Mi" mistrzostwo świata.

Sam Messi się zdziwił podobnymi słowami Sampaolego do tych co piszę.

Tak naprawdę można gdybać. Nie znamy prawdziwej przyczyny takich słabych występów. Może zła atmosfera w reprezentacji, słaba forma. Messi przecież długo już nie grał, a wiadome jest, że jak gra to jest w formie, a jak odpoczywa to nie za bardzo. Albo po prostu za słabi koledzy i trener, którzy nie potrafią zrobić miejsca no, ale co ten trener zrobił... Mógł wystawić do przodu Di Maria-Higuain i Dybala. Nawet Di Maria w środku pola, a Pavon czy Aguero na skrzydle. No kurde. Gorzej tego składu się nie dało ustawić. Mascherano w środku pomocy to nieporozumienie.

0

Bo to jest konkurs popularności. Ronaldo ją wygrywa nawet jak Messi ma króla strzelców ligi i najwięcej goli w roku. CR7 nastrzelał bramek do 1/4 i to tyle było z tego. Tak duża medialność przysłoniła jego żenujące występy w 1/2 i w finale.



Jak CR7 sieknie 90 goli w roku to można pogadać, że jest lepszy.



Messi robi wszystko na boisku, Ronaldo nie. Modric robi więcej! On bez piłek by nie przeżył. Messi gra na siebie i na kolegów. Blisko 20 asyst i najwięcej goli, wciąż więcej goli niż Ronaldo choć Messi nie gra w polu karnym. To jest wciąż więcej asyst i goli niż jeden z najlepszych pomocników świata - De Bruyne.

0

A co to złota piłka? Złota piłka to konkurs medialności. Messi ją wygrywał kiedy faktycznie chodziło o umiejętności. Teraz najbardziej należy się ona dla Modrica, ale nie dla Ronaldo. Chłopie.

0

Suarez nie ma regularności, a Ronaldo ma? Proszę Cię ;D

1

Tak jak zawsze. Będą walczyć na tyle ile im organizm pozwoli. Do upadłego.

Choć Nigeria to też nie pionek bo widzi swoją szansę z Islandią, a potem ze słabą Argentyną.

0

Nikogo nie obwiniam. Nie spodziewałem się takiej gry od niego.

1

Ale bez przesady, żeby o tym wspominać cały czas gdy inni zawodnicy błyszczą jeszcze bardziej.

8

To, że nikt nie jest obiektywny. Chce sobie obejrzeć podsumowanie dnia, meczu Argentyna-Chorwacja, a w studiu dalej gadają o Ronaldo choć w drugim meczu strzelił bramkę to zagrał katastrofalnie i jeszcze gadali o nim dzień po meczu! Chciałem sobie posłuchać o wspaniałym Modricu, Rakiticu i grze całej Chorwacji to nikt nie wspomniał o tych zawodnikach, rozmawiali tylko o jednym Ronaldo i wspominają coś, że Messi jest w cieniu CR'a.

0

Nie wiem skąd taki brać. Też chciałbym nie raz tak polatać i odpłynąć.

57

Wyobraźcie sobie mecz Urugwaj-Portugalia. 2 sytuacje. Suarez strzela hattricka - każdy na fejsbuku, w studiu TVP i na świecie będzie mówić, że Ronaldo odpadł, słaba Portugalia. Nikt nie powie, że Suarez to geniusz i najlepszy piłkarz na świecie. A wszystkie piły do pustaka.

Drugi wariant - Ronaldo strzela hattricka. Wszystko do pustaka. Ci ludzie co mieli pisać, że Suarez walił tylko do pustaka, chwalą Ronaldo, który potrafi odnaleźć się w sytuacji, wyjść na pozycję, mówią w studiu i wszędzie - genialny Ronaldo, Złota Piłka dla niego. Jaki wspaniały piłkarz, ile on włożył w to pracy.

Świat jest bez sensu. Co nie?

3

I ci "eksperci" z fejsbuka, którzy zapomnieli kto rządził 4 lata temu. Masakra to jest ;D

0

Może coś się zmieni u Messiego po mundialu... Już w tym meczu było widać jak się kłóci z zawodnikami albo odpycha Chorwata gdy ten go skosił.

0

Jednak ktoś musi brać odpowiedzialność na siebie jak komuś nie idzie bo w tym sezonie gdy dla Mesjasza nie szło to dla reszty też.

0

Nagle dla Rakitica się grać za chciało, a w meczu z Roma nie chciało mu się brać odpowiedzialności na siebie. Strootman z Florenzim go objeżdżali w środku pola.

0

To będzie koniec świata. Nie wiem czy piłka nożna będzie już taka sama...

7

Cała prawda. Samemu meczu nie wygrasz i tyle. Gdy powiedziałem u mnie w domu, że szkoda Messiego bo nie wygrał meczu to usłyszałem odpowiedź, że sam nie gra. Największa prawda i to też widać w Barcelonie po odejściu Xaviego i innych.

0

Cytat to cytat i tyle.

0

Jednak mają te szczęście, że Benatia pudłuje z tak bliska. A Chorwacja? Pyk pyk, brameczka. Modric idealne uderzenie. Błąd Caballero. Potem dziura z Islandią w polu karnym zawodnika Argentyny i gol. Przypomnę. Ta piłka na początku szła z lewej do prawej, a potem z prawej do lewej. Jeden zawodnik Argentyny zamiast wybić piłkę to przepuścił ją z lewej do prawej i tyle. Nie wiem, ale Messi to straszny pechowiec, a Ronaldo szczęściarz.

0

Po pierwsze. Czemu używasz cytatu skoro to nie jest dokładna moja wypowiedź? Już mi się nie chce nic odpisywać i tłumaczyć. A może? Dobra - Messi w formie robi wszystko na boisku - asystuje, strzela gole i rozgrywa. I to jest prawdziwy GOAT. Ronaldo w formie czeka tylko na piłkę w polu karnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?