1

No i bardzo dobrze zrobił.

0

Jak będzie dalej wykonywać tę swoją cieszynkę (Dobra jest :D, Lepsza niż Ronaldo) i jeszcze jak będzie mówił na każdym kroku, że jest najlepszy albo lepszy niż Ronaldo to ma szansę ją wygrać.

10

Mi się żaden nie podoba. Messi jest najlepszy, a i tak wygrywa Ronaldo.

2

Niby śmieszne słowa, ale gdyby to powiedział gościu z Grecji sprzed 3 tysięcy lat, np. nie jaki Estoteles (wymyślona ksywa) lub nawet Einstein to byłaby podjarka - ale umysł, ale mądry człowiek! Że on na to wpadł!

0

Do 5 lipca miało być fichado

0

Ja to mam niezłą bekę. Choć Neymar przy sytuacji za linią boczną miał prawo tak zareagować skoro chwilę wcześniej skarżył się na staw skokowy. Wiem co to za ból bo też mam poturbowany staw skokowy i nawet petarda zablokowana palcami potrafi zadać taki ból, że się z niego zwijasz. Trochę przesadza, ale takie nadepnięcie realnie mogło zadać bardzo wielki ból.

No te symulki to ból piłki nożnej. Po prostu to zależy wszystko od sędziów. Będą ignorować próby wymuszania rzutów wolnych to i symulek nie będzie. Ale do tego potrzebne są jaja.

0

Haha trochę mnie śmieszy, że kibice Realu napalają się na Mbappe. Przecież to zawodnik na Barcelone, a nie na Real. To jest gen zwycięzcy. On chce wygrywać wszystko, a nie tylko dawać 100% z siebie na 5 meczy w sezonie. Jeszcze na pewno Henry i Abidal nakierowują go na Barce i dadzą odpowiednie wskazówki. Za rok czy za 2 lata to już moment na Barce bedzie. Nie możemy przegapić kolejnego zawodnika jak to było z Modricem, Isco i Kroosem czy Asensio.

0

Jakbyś oglądał uważnie mecz to byś wiedział, że Cou był do ściągnięcia. Cały mecz biegał od bramki do bramki.

0

Nie można karać zawodników za to, że mają dobrą technikę... W koszykówce i ręcznej jest tak, ponieważ rękoma łatwiej się podaje. Nigdy byś nie zabrała piłki w koszykówce gdyby nie przepis o połowie i gry pasywnej.

0

Haha, ale że Mbappe się wyleczył z tej młodzieńczej pasji to nie mam pojęcia, jak? Może w końcu miał szansę zobaczyć na żywo Messiego i Ronaldo i zobaczył różnicę. Ale Mbappe to kocur. W Barcelonie zawsze grały największe gwiazdy. Modrić też jest fanem Barcy i otwarcie mówi, że wolałby Messiego w składzie. O CR7 nawet nie pomyślał.

0

Coś stroje nie takie

13

Oczywiście, że był. Może nie hejt, ale bardzo mocna uzasadniona krytyka gdzie normalnie po zwykłym meczu w Barcelonie takiej nie było. Ta krytyka już lekko podchodziła pod hejt.

9

Tam się gościu nie zatrzymał nawet.

9

Na ciekawej stronie oczywiście hejtu na Modrica nie ma, że nie trafił karnego. Messiego już by linczowali...

1

Nie rozumiem tej zasady... A co jeśli Chorwacja by przegrała karne? Masz pustą bramkę 10min wcześniej, chcesz strzelać i typ cię wykasza. Jeszcze dostaje żółtą kartkę co z automatu przy nietrafionym karnym daje przewagę. W walce fair play powinni to przegrywać i stąd powinna być czerwona kartka bo gdyby Chorwacja przegrała to nie wiem co by tu pisać...

Jeszcze śmieszy mnie gadanie, że mógł strzelać wcześniej, a nie ją poprawiać.

2

Nie wiem o co chodzi, ale to była 10000% czerwona. Roberto dostał czerwo za gorszą sytuację i każdy się z tym zgadzał gdzie typ biegł na Ter Stegena 1vs1 pod kątem, a tu na meczu Chorwacji była pusta bramka i jeszcze typ z piłką przy nodze.

Ewidentnej czerwonej kartki i tak klarownej nigdy nie będziecie mogli zobaczyć. Kto uważa inaczej po prostu się nie zna na piłce i prawdopodobnie nie powinien jej oglądać. Co to za zasada, że się nie kara podwójnie? Haha dobre dobre.

3

Coo? XDD To czemu dla Suareza poleciała czerwona z miejsca? Stary, to jest czerwona kartka. Pusta bramka, 5m do niej i faul. Nie trafia karnego z gorszej sytuacji niż pusta bramka i typy wychodzą na plusie tylko z żółtą. Bez sens.

1

Coś Cię śmieszy? Pusta bramka i faul.

2

Ciekawe czy ktoś wspomni o kontrowersyjnej decyzji arbitra. Czerwona kartka z miejsca powinna polecieć.

1

To, że to była naturalnie ułożona ręka. :D Rozumiesz? Większość ocenia, że jednak nie bo tą rękę zostawił w górze, ale takie zagranie ręką też można interpretować jako naturalne. To znaczy, że reguły z ręką w polu karnym są bez sensu. Powinno być - ręka, to ręka.

1

Ogólnie to Pique próbował oszukać system tą ręką. Ustanawiają reguły, których się nie trzymają. Jakim prawem Rusek zmienił tempo przy wykonywaniu karnego? Jakim prawem bramkarz Rosji wyszedł 2m przed linie i obronił karnego nogą, gdyby trzymał się linii to by nie wyjął tego.

Wracając do Pique, wyskoczył, naturalnie ręka z początku była w górze i ją zostawił. Oszukał system nasz cwaniaczek. Trzymał ją w górze, ale to była naturalnie ułożona ręka - przy opadaniu na ziemie może się tym tłumaczyć, że chciał utrzymać równowagę. A pisałem po meczu z Islandią, że ktoś się znajdzie co przy wyskoku nie zabierze ręki albo przy wślizgu specjalnie wystawi tę rękę.

Te zasady to można rozbić o kant.... (tutaj możecie coś wymyślić)

0

O jezusie... jacy oni są wolni. Z kim tam Messi ma grać? Nie dziwię się już słowom Samapolego po tym co ja zobaczyłem teraz

0

Mascherano i Rojo nie są już dla mnie człowiekami co oni wyprawiają. Mascherano już dawno powinien zakończyć karierę, a Rojo? Po co on go faulował? Zgubiłem już resztki szacunku do nich.

2

Coś już nie bardzo lubię tego piłkarza...

0

Nie zrozumiałeś co chcę przekazać. Ci kibice co wspierają Messiego i Ronaldo w krótkim czasie znajdą sobie kogoś innego jak, np. Dembele.

9

Serio? Jeśli ktoś myśli, że razem z odejściem Messiego z Barcelony, spora grupka osób tzw. fanboyów Messiego odejdzie to się mylicie bo jest Coutinho, wschodząca super gwiazda Dembele i wielkie potencjały ze szkółki. Te osoby nie odejdą, po prostu będą kibicować innej osobie, jak np. Dembele. A nie daj boże jak Dembele będzie wywijał liczby, a w Realu będzie Mbappe to będzie kolejna wojna. I tak w kółko niestety ;D Prawdziwego spokoju nigdy nie zaznamy.

1

Jak uważasz Portugalię za faworyta to się nie znasz na piłce ;) Zawodnicy Portugalii muszą podać do CR'a i muszą liczyć, że on strzeli bramkę. Od święta właśnie Quaresma też strzeli. Urugwaj nie stracił żadnej bramki. Maroko cisnęło Portugalie i o mały włos, a Portugalia by nie wyszła z grupy. Tylko słaby Benatia pod bramką ich uratował czego nie można napisać o Urugwaju bo tam jest Suarez, Cavani, Caceres, Godin, Gimenez. Jak Suarezowi nie idzie to Cavani cofa się po gałe i wciąż mają napastnika z przodu. W Portugalii jak CR się cofnie to nie dość, że poda niedokładnie to musi biegnąć z powrotem w pole karne. Tylko jakieś nieszczęście uratuje Portugalie. Mark my words, napisz po meczu ;D

1

Co ty gadasz ;D Ostatnio było oburzenie, że teraz mniej szans się daje dla młodych Hiszpanów.

1

Tu nie chodzi o teatralny upadek, a o szanse dojścia do piłki. Piłka w ogóle nie leciała tam gdzie on biegł.

9

XDDDDDDDDDDDDDD Jeszcze powiedz, że to MU ma dopłacić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?