0

Czemu tak nisko nasz klub oceniają?

0

Jakbyś ogarnął to byś wiedział, że taki Rooney, Ibrahomovic czy kto inny w MLS zarabiają znacznie mniej ;) Idą tam pograć tylko, na wakacje czy przy okazji w reklamie zagrać. Poziom naszej ekstraklasy? Stary... co ty bierzesz? Bo poziom jest znacznie wyższy. Tak - Baseball, koszykówka, futbol są na 1. planie bo tam u nich stawiali na to cały czas. Nie było w Stanach boisk do piłki nożnej tylko do koszykówki. Teraz się to zmienia. Stawiają na swoich, amerykanów i za kilka-kilkanaście lat im się to zwróci bo u nas nawet w 1. czy 2 lidze nie stawiają na Polaków tylko grają Ukraińcy.

2

Semedo gra na PO. Koniec kropka.

0

Raczej Rakitic to zmiennik De Jonga. :D

0

A niech sobie patrzą jak piszę do świetnej laski farmazony, a oni w biurze będą tylko patrzeć i się napalać stare dzi*dy. #NikogoNieObrażam

0

I co teraz z Mina? Na zawołanie ładuje teraz bramki. Aż szkoda, że nie możemy więcej ludzi pomieścić z poza Europy.

edit; Nie, jednak mamy szczęście, że jest limit bo parodyści z zarządu ściągali by do La Masii gości z Brazylii, a swoich by olali.

0

Widać, że niektórzy nie załapali żartu :D

0

No tak, ale nie raz sobie klepnęli w 3.

2

Argentyna też miała niesamowitego farta, a awansowali ;D Lepiej zaryzykować niż stracić kompletnie szansę na awans tracąc bramkę.

0

Ale z moim tatą miałem niesamowitą bekę patrzeć na pressing Polaków :D Się uśmialiśmy. Japonia grała jak Barcelona za Pepa ;D Przegrywali, ale wiedzieli, że awansują więc klepali w trójkątach ala Xavi-Messi-Iniesta i czekali na pressing przeciwników :D Podobało mi się to, ale 1. raz takie coś oglądałem.

0

Słuchajcie ;D Nie ma co się denerwować. Ja tam porażki może nie przyjąłem z uśmiechem szerokim, ale jak widziałem Jamesa, który omija naszych jak tyczki, a na koniec podaje krzyżakiem to miałem lekki ironiczny uśmiech. Nie zdążyliście się przyzwyczaić do mundialu bez Polski? Bo ja tak. Gra mogłaby być lepsza, mogli by więcej biegać, ale co zrobić? Jedynie to ja mogę zrozumieć narzekających Polaków, ale tych co pojechali do Rosji i wydali grube tysiące by naszych zobaczyć. Lekki nerw bierze jak widzę taką grę, ale już nawet komentatorzy mają z tego polewkę jak, np. Laskowski, a co dopiero media?

1

Ostatnio ja pisałem takie głupoty, ale u mnie dealera zamknęli i nie ma, bieda ;D Także teraz tylko przemyślane rzeczy.

0

Wszędzie tak jest napisane, że mogą być pobierane opłaty. Nawet chyba w microsofcie i gmail.

2

W biznesie nie ma zamrażania kasy. Takie coś jak oszczędności bo poprzednio nie robiłeś transferów nie istnieją.

0

Jakiś agresywny się zrobił ;D

0



Tak się robi policję w konia.

3

Coś tak myślałem, że Messi w końcu się odpali z boiskowym charakterem i będzie walczyć! Oby taki już na zawsze został. Oby już mu to zostało.

6

Ci sędziowie gwiżdżą jak chcą. Dla mnie karny nie powinien być podyktowany z akcją Mascherano co nie zmienia faktu, że się głupio zachowuje Mascherano bo niepotrzebnie go trzymał i już dawno mógł mieć czerwo za kłótnie. W sumie drugiej ręki? No nie wiem. By odgwizdał - nic by się nie stało, nie odgwizdał, też dobrze bo Argentyńczyk mu wystawił gałe 100% także... Sędziowie gwiżdżą jak chcą.

30

61

haha jak cisną po Portugalii ;D Wejdźcie sobie na twittera i patrzcie angielskie hashtagi z meczu Iran-Portugalia.

Tu jeden wpis -
When Ronaldo's penalty is saved, it is "saved"
But when Messi's penalty is saved, it is "MISSED"...best lines ever in the internet that I could remember for a long time.

8

Nie powiedziałbym. Jeszcze te łokieto. To jest niby najlepszy zawodnik na świecie?

5

W futbolu są równi i równiejsi ;D Ale Cristiano gra piach ;D Tylko, że te 3 gole z Hiszpanią coś zmieniają.

0

Yy no jest ;) United nie chce go sprzedać to zerwie kontrakt, a że mało mu zostało kontraktu to dla niego nic to nie będzie kosztować.

0

Dodaj do tego grona Danie.

0

Coś Trzeciak śmiesznego powiedział na meczu Iran-Portugalia :D?

1

To sprwadź Gangsta Pat. Typ niezły jest. Memphis.

0

Drogie bilety, ale zabawa dobra ;D Jak znasz angielski to sex z ładnymi laskami zapewniony.

1

Flow? nie nie nie nie ;D Proszę Cię. Flow? Przemyśl to jeszcze raz ;D

0

Przeciwko Hiszpanii i Ronaldo i Portugalii.

haha poleciał znowu.

0

Ale nudy, dawać tutaj 1. lipca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?