robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No tak, tak to wygląda, ale raczej Barcelona w następnym sezonie chce wygrać ligę mistrzów, a nic nie słychać by podejmowali jakieś kroki na typa do ataku w tym kierunku. Jak tak zostanie to mam nadzieję, że Valverde poszedł po rozum do głowy i będzie więcej rotacji z wychowankami czy Paco na atak bo w końcu nadejdzie ten mecz kiedy Suarez i Messi usiądą na ławce. Wtedy będzie mógł dowołać wychowanka na drugie skrzydło i jazda.
0
Nie rozumiesz? Spójrz za ile oni tych zawodników sprzedali... Nie dawali do zrozumienia, że są im niepotrzebni na każdym kroku. Czytanie ze zrozumieniem człowieku bo załamka... Barca nie może sprzedać Vidala czy Gomesa za odpowiednio 6mln i 20. To jest pomyłka.
1
Czy Real i Barca są na giełdzie? W Realu piszą, że po transferze Neymara u nich akcje by podskoczyły o 1000% (XDD), a zdaje się, że nawet nie mogą podskoczyć bo ich nie ma. Wierzę, że to była taka przenośnia jak klasyk z koszulkami. To jest taki transfer, że się z koszulek zwróci! Takie oddanie wielkości transferu.
1
Stary. Akurat bramkarze i obrońcy to mogą być takie nazwiska. Ale co, kupią gościa z nieznanym nazwiskiem na atak do Barcelony i co? Odpali na maksa? Czy dostanie w zamian ławkę, a Barca po sezonie da mu do zrozumienia, że go nie potrzebuje, nagle wszystkie kluby będą o tym wiedzieć i nie sprzedamy typa nawet za 10mln. Tak to wygląda. Co jak co, ale Real wie jak traktować zmienników.
2
Coś jak Denis Suarez na początku sezonu ;D Dobrze sobie radził i bum trybuny bo Valverde wolał Gomesa.
0
Dalej się kopmy po czole ze Suarezem, bo wątpię, że nagle się obudzi, stanie się cud i odzyska swoją formę jak był 26-28 letnim gnojkiem (bez obrazy :D Zobrazowanie sytuacji). Jak by Hazard przyszedł albo kto inny na te lewe skrzydło to wtedy Messiego można przesunąć na false 9. Nie na 9, na false 9. Suarez nie strzela, brak formy, ok, zostaje Messi i na razie nie wiadomy Dembele z przebłyskami (choć wierzę, że odpali). To jest wciąż mało zawodników do strzelania goli bo Dembele to jest skrzydłowy kreujący, a nie jakiś goleador. Coutinho za Suareza walić bram w każdym meczu też nie będzie skoro będzie miał zadania lekko defensywne bez piłki i ofensywne. To jest bieganie od bramki do bramki w najgorszych okolicznościach. Coutinho to nie ten typ piłkarza, a wątpię, że nagle Barca będzie mieć 65-70% posiadania piłki, nawet więcej z taką linią pomocy w tych najważniejszych meczach, także głównie będzie mu pozostawać wychodzenie spod pressingu i transport piłki do przodu.
0
Hazard im problemów nie załata, a wątpię, że wydadzą koło 500mln w jednym oknie. (Na jeszcze jednego napadziora bo każdy w Realu, cała trójka musiała by strzelać równo po 15-20 goli, może trochę mniej jak się inni dołożą.
0
Pewnie tak samo pisał o Coutinho czy Dembele. Jednak Dembele swoje zrobił i wyjechał sobie z Niemiec (Thug Life jakich mało), a Coutinho się określił. Myślę, że Hazard po mistrzostwach też to zrobi.
0
Wątpię, że tyle wydadzą. Hazard to nie aż taki goleador. I wydać tyle na jednego zawodnika? Szejk ta, ale Real to nie szejkowie.
0
A mnie śmieszy przypisywanie 1. składu dla Suareza. Już Dembele pod koniec sezonu pokazał, że go zjada albo zacznie zjadać. Jak żaden z nich nie będzie chciał grać ławy bo nie ma formy to trudno. Ja to widze Messi False 9, Dembuś prawa i Hazard lewa. Jak Suarez nie będzie chciał siedzieć na ławce to trudno. To jest Barcelona. Jeden z największych klubów, gdzie składu za free się nie dostaje i jest mega duża konkurencja + utrzymać stałą formę po 30 roku życia to bardzo ciężkie zadanie i tylko nieliczni są w stanie temu sprostać. Już Ronaldo i Messi pokazali załamki formy nawet w tym sezonie. Suarez najmłodszy nie jest i po prostu trzeba temu sprostać i już się z tym pogodzić, że młodszy nie będzie. Nie będzie przecież grał w Barcelonie nieskończoność. Daje mu max. jeszcze 2 sezony. Szkoda, ale co poradzić, jak Ronaldo w wieku 33 lat odchodzi z Realu, a raczej CR7 go zjada. Wiem, że dalej mógłby grać, ale nie oszukujmy się. Real potrzebuje kogoś na większość meczy, a nie na te najważniejsze, a potem jest radźcie sobie jakoś beze mnie w ligowym meczu ze średniakiem. No sens.
No i to też jest piłka. Nie ma sentymentów albo nie powinno być. W NFL i NBA coś o tym wiedzą. Jakoś tam nie ma problemu jak ktoś nie ma formy posadzić go na ławie albo sprzedać.
0
Pakiet world class ;D
4
Raczej tylko Hazard
0
Za Suareza? I patrzcie. Miejsce sie znalazlo z Messim na false 9. Powtarzam. Na falszywej dziewiatce, a nie na dziewiatce.
0
Ostatnio LeParisien nie podawalo, ze Rabiot jest w drodze do Barcelony?
0
Ale głupoty piszesz. Od ostatniego głosowania się liczy.
0
Też tak myślę. Coś tam mi mówi, że Bartek będzie chciał zakrywać swoją złą kadencję takimi właśnie transferami i będzie chciał pozostawić po sobie dobre wrażenie. 3 sezony i nara z Bartkiem, a w każdej chwili grunt może mu się zawalić pod nogami bo rok temu było blisko, a jak Barca nie wygra żadnego trofea to już w ogóle będzie Fichado z Bartkiem. Jedynie co go trzyma w Barcie to trofea ;D
1
OMG!!! Jak to 12 zawodnik? Nam potrzebny klasowy zawodnik na teraz! Co jeśli Messi nie będzie w formie albo Suarez? Wtedy jest wielka jedna luka w naapdzie. Hazard by to odmienił > Lewe Skrzydło > Hazard, Środek false 9 > Messi, prawe skrzydlo > Dembele. Raczej ligi mistrzów bez zawodnika typu Hazard nie wygramy bo wątpię szczerze, że Messi będzie robił wiatr na skrzydle, a Suarez nagle się ogarnie. Sam Dembele nie wystarczy, a Cou co mecz nie będzie walił Hattricka i 2 asysty bo będzie u nas pomocnikiem.
Nikt nie mówi, że na ławkę by Hazard przyszedł. Trochę denerwuje mnie sytuacja, że dla paru zawodników daje się skład za free miedzy innymi dla Suareza. Już jest przekonanie, że Hazard albo Dembele ławka. Kiedyś tak nie było. Takie coś raczej prowadzi ku upadkowi klubu na aspekcie sportowym.
Rozwala mnie szukanie też zawodnika takiego samego jak Rakitic. Jakoś za Xaviego się nie postarali o takiego zastępce. Już mamy takiego jednego i nazywa się Busquets.
2
Było ciągle info, że Barca będzie chciała ściągnąć klasowego grajka do napadu bo u nas napad cienko wygląda jak Suarez nie jest w formie. Wtedy tylko realnie jest Messi i może Dembele jak odpali, a tak wątpię, że kto inny. Coutinho też, ale to ma być pomocnik i raczej co mecz bramki stukać nie będzie jak Suarez. Dlatego potrzebny jest transfer do ataku.
1
Oby :D
0
Liczę na to :D
0
Ten Hazard w Barcelonie jest całkiem możliwy. Moja teoria spiskowa jest taka, że Bartek będzie chciał odwrócić uwagę od tych oskarżeń w stronę byłych przedstawicieli Barcy jak i jego samego i będzie chciał zakryć swoją złą, obleganą w skandale jak i złe transfery kadencje.
0
Jakoś mogli wyrzucić 100mln na Griezmanna nie patrząc na zakupy Arthura i Lengleta to lekką ręką rzucą i 150mln na Hazarda. Nawet pewno mniej będzie kosztować.
3
Dalej szukajcie zmienników to daleko nie zajedziemy. Tutaj już trzeba myśleć o wzmocnieniu za Suareza.
0
Jak Hazard nie przyjdzie do Barcelony to te wszystkie gazety są dla mnie skończone. Ostatnio odzyskałem wiarę w nie po transferze Ronaldo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hazarda spokojnie mogą kupić. Chyba nikt się nie spodziewał, że Paulinho pójdzie za 50 baniek. I z tych 100mln na super gwiazdę zrobiło się 150.
0
Ale jaki okres przygotowawczy? W sumie jak nie pojedzie na wakacje to ta.
0
Ja też :D
0
Na razie to nie wiadomo czy Barca składa jakąś ofertę w ogóle :D A tak na poważnie teraz to myślę, że to by Suareza ławka spotkała choć bardzo w to wątpię. Trener nie ma jaj by postawić na Messiego False 9, Hazard lewa i Dembele prawa.
0
Ja wierzę ;) Ale ja poważny nie jestem.